Skip to main content

Vyras pamatė kraupų eismo įvykį ir padėjo dviems jaunuoliams pasiekti ligoninę. Kitą dieną susitikę su vairuotoju nukentėjusieji išgirdo labai netikėtus žodžius

Uber vairuotojas Mike Bussan dėkoja Dievui, kad lemtingą balandžio 29-ąją jis buvo tinkamoje vietoje, tinkamu laiku. Vyras išleido savo paskutinį keleivį, kai netoliese pasigirdo baisus avarijos triukšmas.  Mike kuo skubiau privažiavo prie įvykio vietos ir norėjo suteikti pagalbą. Jis iš karto pamatė, kad nors avarija buvo ne visiškai tragiška, du automobilyje buvę vaikinai yra labai sužeisti.

Reklama

Paaiškėjo, kad vaikinai buvo apšaudyti savo automobilyje, kuriuo jie patys norėjo nuskubėti į ligoninę. Vienas vaikinas su pašauta koja šokinėjo aplink automobilį, kai kitas sėdėdamas vairuotojo vietoje kraujavo iš keletą kartų peršauto pilvo. Mike pakraupo nuo to, kad aplink susibūrė kone dešimtys žmonių, tačiau visi tik filmavo įvykį ir nesugebėjo net iškviesti greitosios sužeistiems vaikinams.

Stambaus sudėjimo vyras iš karto pradėjo šaukti nukentėjusiesiems šokti į jo džipą, nes jis ruošėsi juos nuvežti į ligoninę. Kai Mike pasakojo apie tai, kas vyko pakeliui į ligoninę, visiems sustingo kraujas. Vyras iš esmės lenktyniavo su laiku, nes vienas iš vaikinų labai kraujavo. Vyras lėkė kone 100 mylių per valandą greičiu, kirto ne vieną sankryžą degant raudonai šviesai. Jis buvo pasiryžęs bet kokia kaina suspėti nuvežti juos į ligoninę, kol ne per vėlu.

Reklama

Mike taip pat girdėjo, kaip brolis sakė kitam broliui apie tai, kaip jis jį myli ir kaip jis turi pasistengti ne mirti. Jie taip pat paskambino savo mamai, kuri dirbo sesele. Mike tapo ir skausmingo mamos ir vaikų pokalbio liudininku, kurio metu medikė liepė užspausti žaizdą marškinėliais tam, kad jis prarastų mažiau kraujo. Galiausiai herojiškas vyras pristatė brolius į ligoninę, kurioje jiems akimirksniu buvo suteikta pagalba. Labiausiai nukentėjęs vaikinas yra vis dar kritinės būklės, tačiau jei ne Mike operatyvi reakcija į įvykį, jis neturėtų jokio šanso išgyventi.

Reklama

Kitą dieną žinia pasklido ne tik po visą Čikagą, bet ir po visą JAV. Nukentėjusiųjų šeima norėjo atsidėkoti geradariui už jo pagalbą ir bent dalimi pabandyti padengti jo nuostolius. Mike automobilio salonas yra suniokotas vaikino kraujo. Specialistai teigė, kad net visiškas automobilio salono pakeitimas gali būti neįmanomas, nes dabar automobilis yra net biologiškai pavojingas. Dėl patirtų nuostolių Mike negali dirbti, tačiau tai mažesnė blogybė, nei visiškas automobilio praradimas.

Nepaisant to, kai Mike buvo pakviestas į spaudos konferencija su vienu iš nuketėjusiųjų, jis atsisakė priimti jų piniginį apdovanojimą ir liepė šeimai panaudoti pinigus savo reikmėms tokiu sunkiu metu. Vyro poelgis akimirksniu apskriejo visą internetą, kuris Mike pavadino tikrų šių laikų didvyriu. Negana to, kad jis buvo pirmasis ir kone vienintelis suteikęs pagalbą vaikinams, jis atsisakė piniginių kompensacijų ir bandys išsisukti iš situacijos savo jėgomis.

Reklama

Vyras iš pradžių norėjo kreiptis į savo automobilio draudimo bendrovę, tačiau kai ten jam pasakė reikalauti kompensacijos iš žmonių, kurie padarė tuos nuostolius, Mike pakraupo nuo tokios tvarkos.

Draudimo bendrovė nori, kad aš išsireikalaučiau piniginės kompensacijos iš mamos, kurios sūnus dabar yra prijungtas prie gyvybę palaikančių aparatų. Ne, ačiū, aš jau kaip nors išsisuksiu pats.” – pasakojo Mike. Istoriją perskaitę internautai nesutinka palikti Mike ramybėje ir vos per 12 valandų internetinėje lėšų rinkimo kampanijoje šiam didvyriui jau yra 6 300 dolerių iš planuojamo 50 000 dolerių tikslo.

Reklama

Nėra net abejonių, kad tikslas bus pasiektas. Tuo pat metu įvairios automobilių kompanijos ir tie patys vyro darbdaviai Uber yra skatinami parodyti gerumą ir padovanoti vyrui naują automobilį. Nors naujienų dėl to dar nėra, tačiau akivaizdu, kad Mike geras darbas, kuris jau nuskambėjo visame pasaulyje, neliks pamirštas. Vyras, kalbėdamas apie įvykį, neslepia pykčio.

“Aš buvau vienintelis, kuris nemano, kad žmogaus gyvybė verta video su 300 paspaudimų “patinka”. Žmogau, padėk šalin tą kamerą ir pagelbėk kitam jo bėdoje” – žurnalistams su pykčiu apie visų žiūrovų reakcijas pasakojo Mike. Tokių žmonių kaip Mike yra labai mažai, tad jis nusipelnė visų apdovanojimų, kurie jo dar laukia ateityje. 

Reklama