Skip to main content

Vyras vaikščiojo su augintiniu, tačiau šuo netikėtai įšoko į vandenį. Šeimininkas nustėro pamatęs, ką augintinis partempia į krantą

Gyvūnai jau ne vieną tūkstantį metų stebina žmoniją savo sugebėjimais ir įvairiais žygdarbiais. Tačiau net ir šiandien atsitiktiniai įvykiai, kuriuose gyvūnai pademonstruoja neįtikėtiną drąsą ir gerumą, sukelia didelę nuostabą.

Reklama

Mark Freeley jau ilgą laiką žinojo, kad jo keturkojai draugai yra puikūs ir patikimi augintiniai. Tačiau vieną dieną jis suglumo, kai visiškai netikėtai auksaspalvis retriveris, vardu Storm, šoko į įlankos vandenį ir plaukė link kažko, plūduriuojančio paviršiuje.

Maždaug 10 metrų nuo kranto plūduriavo neaiškus objektas, tačiau tai nebuvo daiktas ar koks medžio gabalas. Tai buvo gyvas mažas elniukas. Kaip jis pateko į vandenį – buvo visiškai neaišku, tačiau Storm instinktai suveikė greičiau, nei šeimininko šūksniai augintiniui.

Reklama

Supratęs, kad jo šuo bando išgelbėti mažą gyvūną, vyras išsitraukė telefoną ir pradėjo filmuoti tai, kas vyksta. Storm sėkmingai nuplaukė iki elniuko ir bandė jį pagriebti už kaklo. Šeimininko skatinamas šuo pradėjo plaukti link kranto ir galiausiai sėkmingai ištempė elniuką į krantą.

Reklama

Laimei, miško gyvūnas buvo dar gyvas, tačiau dėl didelio išgąsčio jau norėjo sprukti. Storm jį nusivijo ir sustabdė, norėdamas įsitikinti, kad gyvūnas iš tikrųjų yra sveikas. Mark gyrė savo šunį ir tuo pačiu metu ramino, kad jis nesužalotų jauno elniuko.

Storm atliko tikrą žygdarbį, o laukinis gyvūnas buvo perduotas specialistams, kurie po kelių dienų priežiūros paleido elniuką į laisvę. Mark didžiavosi savo augintinio drąsa ir puikiais instinktais išgelbėti net kitos rūšies gyvūną.

Reklama

Nors Marką labai nustebino toks šuns elgesys, jis džiaugiasi žinodamas, kad panašioje situacijoje jo keturkojis draugas galėtų išgelbėti netgi vaiko ar suaugusio žmogaus gyvybę. 

Kokie nuostabūs gali būti mūsų keturkojai draugai!

Reklama