Skip to main content

Žmonės susirinko į moters laidotuves ir labai nustebo pamatę koplyčioje sudėtas kuprines. Tačiau greitai paaiškėjo, ką buvo sugalvojusi velionė

Mylimo žmogaus netektis – labai skausmingas gyvenimo smūgis. Ir tai nebūtinai turi būti artimas šeimos narys. Skaudi gali būti kaimyno, kolegos ar mokytojo mirtis. Svarbūs žmonės mumyse palieka milžinišką pėdsaką, todėl atsisveikinimo akimirka būna kaip niekad skaudi.

Mokytoja Tammy Waddell žavėjosi absoliučiai visi ją pažinoję žmonės. Pradinių klasių mokytoja paaukojo net 30 metų savo gyvenimo šiai svarbiai profesijai.

Reklama

Tammy ilgą laiką kovojo su gaubtinės žarnos vėžiu, tačiau galiausiai sunki liga ją palaužė…

“Tammy buvo iš tų mokytojų, kuri apkabindavo savo auklėtinius, jeigu matydavo, kad jiems to reikia“ – sakė moters pusbrolis Brad Johnson.

“Ji net neprašoma leido savo asmeninius pinigus, kad padėtų vaikams iš nepasiturinčių šeimų“ – prideda jis.

Moteris jau kurį laiką žinojo, kad gyvenimo pabaiga ne už kalnų, todėl turėjo ypatingą prašymą savo laidotuvėms.

Tammy norėjo, kad laidotuvės nebūtų tik apie ją…

Reklama

Atsisveikinimo dieną koplyčioje nebuvo jokių gėlių ar kitų atributų. Paskutinis moters noras buvo, kad laidotuvių ceremonijos metu gulėtų kuprinės su mokymosi priemonėmis, kurios vėliau būtų paaukotos nepasiturintiems vaikams.

“Tai buvo paskutinis pusseserės noras. Iki pat galo jai rūpėjo moksleiviai, o ne kažkokie papuošimai ar gėlės. Tammy buvo mokytoja iš didžiosios raidės“ – sakė pusbrolis Bobby.

Reklama

Prieš pat mirtį Tammy kreipėsi į vietos bendruomenę ir paprašė paaukoti pinigų mokyklinėms prekėms. Paskutinis mokytojos noras buvo išpildytas…

Kilnus moters poelgis sujaudino visus susirinkusiuosius.

Labai gaila, kad ši istorija turi liūdną pabaigą, tačiau Tammy yra verta pačios didžiausios pagarbos. Tai yra MOKYTOJA iš didžiosios raidės…

Reklama