Skip to main content

Niekados negimdžiusi moteris pasidarė DNR testą, kuris teigė, jog ji turi dukrą. Sutrikusiai moteriai netrukus atsivėrė visa tiesa, kurios ji nežinojo visą gyvenimą

Tokios situacijos, kuriuose pusę gyvenimo pragyvenęs žmogus visiškai netikėtai sužino milžinišką savo gyvenimo paslaptį apie tėvus, nežinomus brolius ar seseris – atrodo kaip grynas filmo scenarijus. Tačiau pasaulyje yra nemažai žmonių, galinčių paliudyti, jog tokie filmai kuriami imant pavyzdį iš tikro gyvenimo.

Reklama

Emily Bushnell visą gyvenimą žinojo, kad buvo įvaikinta savo įtėvių ir parvežta iš Pietų Korėjos. Mergina gyveno tikrai laimingą ir ramų gyvenimą, tačiau be abejonės viduje jai kildavo klausimai apie savo kilmę. Galiausiai daugelis žmonių šiais laikais daro DNR testus tam, kad sužinotų savo giminių ir protėvių sveikatos istoriją.

Emily vis vien nepasiryžo atlikti testą, tačiau ji leido tą padaryti sava 11-metei dukrai Isabel. Mergaitę labai sudomino idėja sužinoti ką nors apie savo protėvius, tačiau labiausiai jai norėjosi sužinoti, ar ji turi kokių nors giminių.

Reklama

Tame pačiame interneto puslapyje savo DNR testą atliko ir moteris, gyvenanti nuo Emily už tūkstančių kilometrų. Molly taip pat buvo įvaikinta, tačiau ji neįsivaizdavo geresnio gyvenimo nei su ja mylinčia šeima. Mergaitę nauja šeima priėmė vos keletos mėnesių amžiaus. Molly darėsi testą pati, tačiau tyrimo rezultatai ją tiesiog pribloškė.

Reklama

Jos atsakymas teigė, jog ji turi vieną atitinkantį DNR rodiklį su kitu vartotoju. Kas ją labiausiai nustebino, tai eilutė, kurioje buvo parašyta kai kas visiškai nesuprantamo. Žmogus, su kuriuo atitiko DNR rodikliai, tikėtina yra jos vaikas. Niekada negimdžiusi moteris buvo absoliučiame šoke, tačiau netrukus jai pradėjo aiškėti visa painiava.

Ji parašė žinutę tai pačiai mergaitei vardu Isabel, kurios giminystės ryšius tyrimas buvo nurodęs. Vos poros žinučių dėka Molly suprato, kad Isabel yra ne jos dukra, o dukterėčia. Tyrimas klaidingai rodė atsakymą todėl, kad Molly turi ne tiesiog sesę, o sesę dvynę. Moterys dalinasi beveik identišką DNR kodą.

Reklama

Ši žinia Molly ir Isabel mamai Emily buvo tiesiog pribloškianti ir pakeitusi jų gyvenimus akimirksniu. Identiškos dvynės visą gyvenimą juto nepaaiškinamą trūkumo jausmą, kurį visiškai netikėtai paaiškino faktas, kad vos po gimimo jos buvo atskirtos ir atiduotos įvaikinimui skirtingoms šeimoms JAV.

Reklama

Moterys netrukus pradėjo apsikeisti nuotraukomis, kurios kėlė dar didesnę nuostabą visiems. Pasirodo, jos pragyveno labai panašius gyvenimus, skirtingais gyvenimo etapais atrodė identiškai, turėjo tokias pačias šukuosenas ir net vilkėjo labai panašaus stiliaus sukneles išleistuvėms.

Jos visada turėjo pasąmoninį dvynių instinktą, kuris atsiskleidė žiūrint į galybę nuotraukų. Nors seserims labai knietėjo susiskambinti ir pamatyti viena kitą per kamerą, jos nusprendė padovanoti viena kitai didžiausią gyvenime dovaną artėjančio jų 36-ojo gimtadienio proga.

Tą dieną jų jautrų susitikimą pamatė ir visa Šiaurės Amerika, nes jų istoriją papasakojo bene didžiausia JAV televizijos laida “Labas rytas, Amerika” (angl. “Good morning America”). Nors seserims ir kilo skaudus klausimas kodėl su jomis buvo taip pasielgta vos joms gimus, moterys džiaugiasi galėdamos pratęsti savo gyvenimą kartu, kuris niekados nebebus toks pats.   

Susitikimo vaizdo įrašas ir pilna moterų istorija anglų kalba:

Reklama