Skip to main content

Mama su mažamete dukra rankose atsisėdo į savo vietą lėktuve, tačiau priėjusi stiuardesė liepė sekti paskui ją. Moteris apsipylė ašaromis, kai sužinojo to priežastį

Kelsey Zwick su vyru buvo be galo laimingi, kai sužinojo, jog laukiasi dvynukių. Tačiau identiškų mergaičių laukimą aptemdė diagnozuoti sutrikimai, kuriuos gydytojai bandė sukontroliuoti dar mamos įsčiose. Iki dvynukių gimimo Kelsey buvo atlikta operacija gimdoje.

Reklama

29-ą nėštumo savaitę pasaulį išvydo dvi nuostabios mažylės Eva ir Lucy. Eva gimė būdama sveika, tačiau jos sesei Lucy prireikė dirbtinio kvėpavimo aparatų pagalbos. Dėl šios priežasties mažylė buvo gydoma nuo chroniškos kvėpavimo takų ligos vienoje geriausių ligoninių Filadelfijoje.

Kas tris mėnesius mamai su dukra teko skristi iš Floridos į Pensilvaniją ir kiekvieną kartą Kelsey labai jaudinosi dėl kelionės. Dažniausiai visi skrydžiai praeidavo sklandžiai ir Lucy būdavo tyli, tačiau niekada negali žinoti, kaip susiklostys sekanti kelionė.

Reklama

Kartą Kelsey ir Lucy pirmos įlipo į lėktuvą ir atsisėdo savo vietoje prie lango. Jauna mama susidėjo sauskelnių krepšį, mažylės deguonies balioną ir laukė kitų įlipančių keleivių. Netrukus prie Kelsey priėjo stiuardesė ir pasakė kai ką neįtikėtino. Skrydžių palydovė paaiškino, kad vienas lėktuvo keleivis nori su ja apsikeisti vietomis.

Reklama

Prisistatyti nepanoręs vyras pasiūlė jaunai mamai užimti jo vietą pirmoje klasėje. Iš pradžių Kelsey nesuprato, kas vyksta, tačiau kai ji suvokė, kad kažkas nori padaryti gerą darbą, ji pravirko. Moteriai taip ir nepavyko gyvai padėkoti geraširdžiam žmogui, todėl ji tai padarė viešai internete.

Moteris kreipėsi į geraširdį vyrą iš 2D vietos skrydyje ir skyrė jam šiltus žodžius:

“Noriu pasakyti didelį ačiū ne už suteiktą vietą, o už patį poelgį, kuris mane be galo sujaudino. Ačiū už tai, kad mane su dukra pastebėjote ir nusprendėte padaryti kažką dėl mūsų“.

Reklama

“Pastarieji metai buvo tikrai nelengvi mūsų šeimai, tad tokie gražūs poelgiai yra priminimas, kad pasaulyje yra daugybė nuostabių žmonių. Laukiu tos dienos, kai galėsiu savo dukrelei papasakoti apie tai, kokio gerumo mes kadaise sulaukėme iš visiškai nepažįstamo žmogaus“.

Graži padėka vos per naktį išplito visame pasaulyje.

Reklama

Jautriu įrašu pasidalino šimtai tūkstančių žmonių, o apie Kelsey istoriją kalbėjo net didžiausi televizijos kanalai. Ši istorija sujaudino tūkstančius žmonių dėl savo paprastumo. Kartais gyvenime trūksta tų mažų gerų darbų, kurie nusveria visus turimus rūpesčius. Mūsų pasauliui reikia daugiau tokių žmonių, kaip nepažįstamasis iš 2D vietos lėktuve…

Reklama