Skip to main content

Moksleiviai sužinojo skaudžią tiesą apie mokyklos direktorę ir pakvietė ją pasikalbėti. Moteris apsipylė ašaromis ir negalėjo patikėti tuo, ką girdi

Ekskursijos patinka didžiajai daliai moksleivių, nes tik jų metu galima pamiršti visus sunkumus mokykloje ir pasimėgauti geru laiku su klasės draugais.

Naujojo Hampšyro Bethlehem vidurinės mokyklos moksleiviai su nekantrumu laukė mokslo metų pabaigos, kuomet buvo suplanuota klasės kelionė į Niujorką.

Reklama

Kelionės išlaidos buvo pakankamai didelės, nes reikėjo susimokėti už transportą, nakvynę, maistą ir kitus dalykus.

Likus vos keliems mėnesiams iki suplanuotos ekskursijos, moksleivius pasiekė siaubinga žinia, kuri viską pakeitė…

Mokyklos direktorei Courtney Vashaw buvo diagnozuotas retas ir agresyvus minkštųjų audinių vėžys.

Daugiau nei 40 moksleivių jau buvo susiplanavę savo kelionę į Niujorką, tačiau labai greitai suprato, kad negali palikti savo mylimos direktorės bėdoje.

Reklama

Geraširdžiai moksleiviai atsisakė savo kelionės ir paaukojo 8000$ direktorei, kad padėtų padengti gydymo išlaidas.

“Mane labai nustebino moksleivių dosnumas“ – žiniasklaidai pasakojo mokyklos direktorė.

“Jie labai ilgai ir kruopščiai planavo savo kelionę į Niujorką, tačiau galiausiai nusprendė jos atsisakyti ir padėti man. Manau, kad tai labai daug pasako apie šių vaikų charakterį…“ – pridūrė Courtney Vashaw.

Reklama

Patys moksleiviai sako, kad tai buvo neįtikėtinai lengvas sprendimas. Mokyklos direktorę jie apibūdino, kaip labai rūpestingą, supratingą ir šiltą moterį.

“Daugelis žmonių galėtų tik pasimokyti iš mūsų mokyklos direktorės… Ji stengiasi dėl kiekvieno mokinio, kad jis užaugtų kuo geresniu žmogumi“ – pasakojo vienas iš moksleivių.

Koks gražus ir užjaučiantis jaunuolių poelgis!

Reklama