Skip to main content

Pop karalienės vaikai jau užaugo. Štai kaip atrodo Madonnos sūnūs ir dukros šiandien

Pop Karaliene tituluojama dainininkė Madonna visada buvo viena daugiausiai žiniasklaidos dėmesio gaunanti pop žvaigždė pasaulyje. Jos provokuojanti išvaizda ir neabejotinas muzikinis talentas jau keletą dešimtmečių nepalieka abejingų. Jos skandalingas asmeninis gyvenimas taip pat visada buvo labai viešas, todėl jos šeimyniniai reikalai nėra niekam paslaptis.

Reklama

Kovos su buvusiu vyru dėl sūnaus globos, našlaičių iš Afrikos įvaikinimai ir dėl to iškilę sunkumai buvo matomi visam pasauliui. Nepaisant to, šiandien Madonna yra laiminga ir savo vaikais besididžiuojanti mama, tad apžvelkime, kaip jos vaikai atrodo šiandien:

Lourdes Leon

Vyriausioji dainininkės dukra, kurios ji 1996-aisias susilaukė su tuometiniu vyru Carlos Leon. Šiandien mergina yra labai populiari Instagram ir siekia karjeros mados industrijoje. Kaip ir Madonnos sūnus Leon, Lourdes garsėjo skandalais ir iššaukiančiu elgesiu, tačiau kaip sakoma, juk obuolys nuo obels netoli rieda.

Rocco Ritchie

Reklama

Rocco yra antrasis Madonnos vaikas, kurio ji susilaukė su buvusiu vyru Guy Ritchie. Skandalingos skyrybos ir neseniai vykusi kova dėl sūnaus globos tikrai nebuvo saldi. Dabar Rocco gyvena Londone su tėvu ir nepraleidžia galimybės įsivelti į nemalonumus su policija dėl narkotikų.

Reklama

Nepaisant to, vaikinas turėjo išgyventi traumuojačias tėvų skyrybas, tad jo elgesys nors ir nera pateisinamas, bet gali būti suprantamas.

David Banda

15-metis David yra pirmasis Madonnos ir Guy Ritchie įvaikintas sūnus iš Afrikos Malawi valstybės. David yra labai artimas su savo mama, tad gyvena tiek su tėvu Guy, tiek su mama. Užaugintas vienos garsiausių pasaulio dainininkių šiandien vaikinas irgi skinasi kelia mados srityje ir yra labai pasitikintis savimi modelis.

Mercy James

Reklama

Su Mercy Madonna Malawi valstybėje susipažino tuo pačiu metu, kaip ir su David, tačiau abiejų vaikų įvaikinimą skyrė 2 metai. Keblumai įvaikinant Mercy kilo po to, kai David sėkmingai tapo Madonnos šeimos nariu. Po ilgos kovos žvaigždei buvo pagaliau leista pasiimti mergaitę iš globos namų, tad nuo 2009 metų Mercy oficialiai tapo žinomiausios pasaulyje dainininkės dukra.

Estere and Stella

Reklama

Naujausiais dainininkės šeimos nariais yra dvyniai Estere and Stella, kilę irgi iš Malawi respublikos Afrikoje. Po 2017-aisiais įvykusio įvaikinimo dvyniai dabar laimingai gyvena su Madonna, kuri su džiaugsmu dalinasi jų gyvenimo akimirkomis savo Instagram paskyroje.

Visa šeimyna:

Reklama