Skip to main content

Prieš 14 metų moteris susilaukė net 7,75 kg sveriančios dukros. Taip mergaitė atrodo šiandien

Išnešioti naujagimiai įprastai gimsta sverdami 2500–4000 g, o per visą pasaulio istoriją yra užfiksuoti tik keli atvejai, kai mažyliai gimė būdami itin didelio svorio. Vienas tokių atvejų pasitaikė ir prieš 14 metų, kai moteris susilaukė net 7,75 kilogramo sveriančios mergaitės.

Reklama

Jaunystėje Tatjana Khalina dirbo medicinos srityje, tačiau jos karjera pasibaigė kartu su pirmojo vaiko gimimu. Didelę gyvenimo dalį moteris praleido motinystės atostogose, o iš viso susilaukė net 12 vaikų! Tatjanos vyras Viktoras yra kariškis, kuriam dažnai tenka išvykti į komandiruotes, todėl visa vaikų priežiūra gula ant moters pečių.

Dvyliktas ir paskutinis moters nėštumas praėjo be jokių komplikacijų, o ultragarsiniai tyrimai rodė, jog kūdikis vystosi įprastai.

Visgi likus trims savaitėms iki suplanuoto gimdymo Tatjanos pilvas ėmė sparčiai augti ir ji buvo išsiųsta atlikti papildomų tyrimų.

Reklama

Tyrimai atskleidė, kad vaisiaus svoris yra labai didelis. Tai kėlė grėsmę ir mamai, todėl gydytojai nusprendė atlikti Cezario pjūvio operaciją.

Medicinos specialistai prognozavo, kad kūdikio svoris sieks apie 6 kilogramus, tačiau svarstyklės parodė įspūdingą skaičių – 7,75! Pasaulį išvydusiai naujagimei buvo atlikti papildomi tyrimai.

Laimei, jokių sveikatos problemų nebuvo nustatyta ir mergaitei buvo suteiktas Nadeždos vardas.

Reklama

Šiandien mergaitei jau keturiolika metų ir labai sunku patikėti, kad tik gimusi ji svėrė 7,75 kilogramo.

Dabartinis Nadeždos svoris yra įprastas jos amžiaus vaikui. Džiugu ir tai, kad per visus šiuos metus mergaitei taip ir nebuvo nustatyta jokių sveikatos problemų.

Kartais paauglė pažiūri į savo vaikystės nuotraukas ir negali patikėti, kad kadaise taip atrodė.

Nadežda yra dvyliktas ir paskutinis Tatjanos vaikas. Daugiavaikė šeima gyvena erdviame bute, o vyriausieji vaikai jau sukūrė savo šeimas ir paliko namus.

Tikrai išskirtinė mergaitė!

Reklama