Skip to main content

Pora susilaukė sūnaus su veido deformacija, o žmonės internete rašė siaubingus komentarus. Tačiau šiandien berniukas atrodo nuostabiai

Sara Heller buvo 24-ą savaitę nėščia, kai ultragarso nuotrauka parodė, kad jos sūnus Brody turi “kiškio lūpą“. Tai įgimtas vaisiaus vystymosi sutrikimas, lūpos nesuaugimas. Kūdikio lūpa pradeda netinkamai formuotis moters nėštumo metu, taigi šis apsigimimas diagnozuojamas naujagimiams.

Pradžioje vaikelio tėvai sunerimo, bet jokių kalbų apie nėštumo nutraukimą net nebuvo. Jiems buvo svarbu, kad tik vaikelis galėtų normaliai kvėpuoti. Pora net nesuabejojo savo sūnaus grožiu.

Reklama

Sara ir Chris dalinosi sūnaus nuotraukomis socialiniuose tinkluose ir tikėjosi, jog žmonės taps supratingesni tokiems vaikams. “Nesvarbu ką galvoja kiti, bet aš didžiuojuosi savo sūnumi“ – pasakojo Sara.

Kiekvieną dieną moteris išdidžiai dalijosi Brody nuotraukomis ir dažniausiai susilaukdavo teigiamų, bei padrąsinančių komentarų. Deja, bet pasitaikydavo ir siaubingų komentarų.

Sara socialiniame tinkle pamatė itin neigiamą komentarą apie savo sūnų: “Kas negerai su jo lūpa? Niekada nesu matęs kažko panašaus. Atrodo tikrai bjauriai…“. Nepažįstamo žmogaus komentaras labai įskaudino moterį.

Reklama

Ji pradėjo svarstyti, kaip Brody susitvarkys su šia situacija ateityje. Tai tikrai nebus paskutinis neigiamas komentaras. Užuot pateikusi piktą komentarą nepažįstamajam, ji tik pridėjo svetainės nuorodą, kur buvo paaiškinta apie šį sutrikimą.

“Aš nusprendžiau apšviesti žmogų, o ne pradėti karą su juo. Nenorėjau, kad ir Brody reikėtų ateityje kariauti. Žmonėms tereikia tik truputį praplėsti savo žinias“ – pasakoja mama.

Reklama

Praėjus kelioms valandoms po perskaityto neigiamo komentaro, moteris išėjo su sūnumi papietauti į vietinę kavinę. Po kiek laiko prie moters priėjo padavėjas ir davė perlenktą servetėlę. Ją įteikė nepažįstamas žmogus.

Viduje buvo perlenktas čekis. Nepažįstamas vyras padovanojo 1000$ ir užrašė – “šiam gražiam berniukui“. “Man iš karto pradėjo riedėti ašaros“ – prisimena Sara.

Šio vyro dovana leido berniukui atlikti operaciją. Ji praėjo sėkmingai ir Brody buvo suformuota labai graži lūpytė. Visiškai nepažįstamo žmogaus dosnumas privertė moterį ir vėl patikėti žmonių gerumu.

Reklama

“Šio vyro poelgis įrodo, kad žmonėms rūpi ne tik jie patys“ – teigia berniuko mama.

Džiugu, kad ant čekio buvo užrašytas nepažįstamojo adresas, todėl moteris galėjo padėkoti ir nusiųsti Brody nuotraukas su nauja lūpyte.

Reklama