Skip to main content

Pora įsivaikino keturis gražius vaikus ir susilaukė išsvajoto biologinio sūnaus. Tačiau bėgant laikui moteris pajuto, kad kažkas ne taip

Maxine ir Jake Young susituokė 2016 metais ir iš karto pradėjo galvoti apie šeimos pagausėjimą. Deja, bet pastoti niekaip nepavyko, todėl sutuoktiniai pradėjo galvoti apie įsivaikinimą. Pora pradėjo lankyti specialius mokymus, kuriuos išklausę jie galėjo tapti oficialiais globėjais.

Reklama

Vos po kelių mėnesių Maxine ir Jake į savo šeimą priėmė tris beglobius vaikus, kurių amžius buvo nuo 11 mėnesių iki 4 metų. Tai buvo du broliukai ir sesutė, todėl pora net neturėjo minties juos atskirti.

Po kelių savaičių paaiškėjo, kad ligoninėje buvo palikta ir jų naujagimė sesutė, tačiau šeimoje atsirado vietos ir jai!

Sutuoktiniai džiaugėsi užklupusiais tėvystės rūpesčiais, tačiau niekada neatsisakė minties susilaukti ir biologinio vaiko. Kadangi natūraliai pastoti niekaip nepavyko, pora kreipėsi į specialistus.

Dirbtinio apvaisinimo dėka, 2018-ųjų spalį pora susilaukė gražaus berniuko Henry.

Reklama

Maxine ir Jake be galo džiaugėsi, kad pagaliau išsipildė visos jų svajonės.

Po kurio laiko jie oficialiai įsivaikino visus keturis vaikus, tačiau tada daugiavaikė mama pajuto, kad kažkas ne taip…

Keista savijauta sufleravo, kad Maxine gali būti nėščia, tačiau ji pati netikėjo tuo, dėl iki tol buvusių sunkumų pastojant natūraliai.

Reklama

Tačiau ji ir vėl buvo nėščia!

Nereikia nei sakyti, kad tai itin pradžiugino sutuoktinius, tačiau didžiausia staigmena buvo dar tik priešakyje.

Ultragarsinio tyrimo metu gydytoja pastebėjo, kad Maxine pilve užsimezgė net trys gyvybės.

Pora sunkiai galėjo tuo patikėti, tačiau jų svajonė turėti daugiavaikę šeimą išsipildė su kaupu. Bet net ir tuo nesibaigė visi netikėtumai… Po kelių savaičių paaiškėjo, jog moteris laukiasi net keturių vaikų!

32-ą nėštumo savaitę pasaulį išvydo gražus ketvertukas.

Reklama

Galbūt Maxine ir Jake niekada negalvojo, jog turės devynis vaikus, tačiau jie stengiasi iš paskutiniųjų.

“Visi vaikučiai yra tikra Dievo dovana. Džiaugiamės, kad jie papildė mūsų šeimą“ – sako daugiavaikiai tėvai.

Galima net neabejoti, kad vaikų priežiūra reikalauja daugybės jėgų, tačiau nesižavėti šia gražia šeima tiesiog neįmanoma!

Reklama

Kartais daugiavaikiai tėvai yra vadinami neatsakingais, bet Maxine ir Jake tai tikrai negalioja. Jie ne tik augina penkis biologinius vaikus, bet ir suteikė naują gyvenimą keturiems likimo valiai paliktiems vaikams. Ši pora nusipelno pačios didžiausios pagarbos…

Reklama