Skip to main content

Kai kurie žmonės pradėjo piktintis, kad vyras niokoja kapavietes. Bėgant laikui paaiškėjo, ką jis iš tiesų daro

Didžioji dalis amerikiečių vienaip ar kitaip pagerbia kare žuvusius kariškius.

Kai kurie rengia iškilmingus paradus, kiti pastato paminklus, o dar kiti pagerbia socialiniuose tinkluose.

Tačiau labiausiai liūdina tai, kad visi pamiršta tikrąsias karo veteranų amžino poilsio vietas. Jų paminklai yra palikti likimo valiai, o bėgant metams jų išvaizda kaip reikiant suprastėja…

Reklama

Laimei, pasaulyje yra tokių žmonių kaip Andrew Lumish!

Vyras ilgą laiką buvo nesuprastas, nes nemažą dalį savo laisvo laiko praleisdavo kapinėse. Skirtingi žmonės matydavo Andrew klūpintį prie vis skirtingo kapo, tačiau tik bėgant laikui suprato, ką vyras iš tiesų daro.

Daugelis žmonių laisvą laiką mieliau praleidžia su draugais ar šeima, tačiau Andrew Lumish savo savaitgalius aukoja gražiems darbams. Nepaisant to, kad už tai nesusilaukia kažkokio atlygio ar pripažinimo.

Amerikietis yra pasiryžęs restauruoti šimtus karo veteranų paminklų, kad tik jie būtų tinkamai pagerbti.

Reklama

“Daugelis amerikiečių didžiuojasi savo šalies herojais, tačiau niekas nekreipia dėmesio į jų paminklus. Apsilankęs kapinėse pamačiau, kad jie atrodo tikrai siaubingai. Kai kurių karo veteranų vardai net neįskaitomi. Argi šie žmonės nusipelno tik tokios pagarbos?“ – klausė Andrew.

Reklama

Vieną dieną per savaitę vyras praleidžia kapinėse. Jis jau spėjo nuvalyti kelis šimtus paminklų, o kai kurie jų pareikalavo net kelių mėnesių darbo. Tačiau net ir tai nesustabdė darbštaus vyro…

Paminklų pokyčiais Andrew dalinasi savo “Facebook“ paskyroje. Norėdamas pagerbti žuvusį kariškį, vyras pateikia šiek tiek informacijos apie kiekvieno veliono gyvenimą.

Reklama

Kai kurie mirusieji jau nebeturi artimųjų, todėl nėra kam tinkamai prižiūrėti kapavietės.

Šis vyras ne tik atnaujina paminklus, tačiau ir pagerbia šaliai nusipelnusius herojus.

Savo pavyzdžiu Andrew parodo, kas yra tikras patriotizmas. Niekada negalima pamiršti herojų, kurie kovoja dėl savo valstybės.

Reklama