Skip to main content

Vyras pasimetė, kai jo sūnūs staiga pradėjo šaukti, jog jis kuo greičiau sustabdytų automobilį. Po akimirkos paaiškėjo, ką tokio pamatė vaikai

Kaip ir daugelis kitų tėvų, Daniel Medina neretai sau užduoda klausimą – ar jis daro pakankamai, kad jo vaikai užaugtų gerais žmonėmis. Juk būtent tėvų auklėjimas neretai ir formuoja tai, kokiais žmonėmis mes tapsime.

Visgi vienas nutikęs įvykis leido tėčiui įsitikinti, jog jis savo vaikus auklėja tikrai teisingai…

Reklama

Vieną vakarą vyras kartu su savo sūnumis važiavo iš treniruotės namo, tačiau staiga dešimtmetis Daniel ir šešiametis Dominic pradėjo šaukti, kad tėtis kuo greičiau sustabdytų automobilį.

Tėtis akimirksniu pasimetė ir išsigando, kad nutiko kažkas blogo. Tačiau berniukai per automobilio langą pamatė vyrą neįgaliojo vežimėlyje, kuris valė sniegą nuo šaligatvio. Tą dieną snigo labai stipriai, todėl neįgaliam vyrui reikėjo daug fizinių jėgų, kad šaligatvis prie jo namo būtų pravažiuojamas.

Reklama

Daniel ir Dominic paprašė tėčio leisti jiems padėti, o jis be abejonės sutiko. Išlipę berniukai pasiteiravo, ar neįgalus vyras turi papildomų kastuvų ir sulaukę teigiamo atsakymo ėmėsi darbo.

Tėtį akimirksniu užplūdo pasididžiavimo jausmas ir jis nufotografavo gražų berniukų poelgį.

Reklama

“Šnekant atvirai, tai aš to vyro neįgaliojo vežimėlyje net nepastebėjau, nes buvau susikoncentravęs į vairavimą slidžiu keliu. Labai nustebau, kad mano sūnūs taip greitai sureagavo ir nusprendė padėti šiam vyrui. Tai tik dar kartą įrodo, kad nei vienas iš mūsų nėra per jaunas tam, kad padarytų gerą darbą“ – pasakojo tėtis.

Vyras pasidalino šia nuotrauka socialinio tinklo paskyroje ir ji akimirksniu apskriejo visą pasaulį. Neįgalus vyras tą vakarą galėjo šiek tiek lengviau atsikvėpti ir stebėti, kaip du jaunuoliai jam ištiesė pagalbos ranką. Jis nenustojo dėkoti berniukams ir jų tėčiui už šį gražų poelgį.

Reklama

Vėliau Dominic žiniasklaidai pasakojo, kad be galo didžiuojasi savo berniukų poelgiu.

“Džiaugiuosi, kad mano sūnūs supranta pagalbos kitiems svarbą. Visada galima pasisiūlyti padėti, net ir nelaukiant kito žmogaus pagalbos prašymo“ – sako vyras.

Kokie šaunūs berniukai!

Reklama