Skip to main content

Močiutė su anūku važiavo namo, tačiau berniukas netikėtai pradėjo šaukti ir prašė kuo greičiau apsisukti. Netrukus paaiškėjo, ką tokio siaubingo pamatė vaikas

Šiandieniniame technologijų amžiuje nemažai žmonių yra nuolat įlindę į savo išmaniųjų įrenginių ekranus. Tačiau kartais reikėtų šiek tiek sustoti ir apsižvalgyti, kas vyksta aplinkui. Galbūt kažkam reikalinga pagalba…

Carolyn Cook atvyko pasiimti savo anūko Karterio iš mokyklos, tačiau važiuojant namo ji ne ten pasuko ir važiuoti teko nauju keliu. Kaip vėliau paaiškėjo – tai išgelbėjo kito žmogaus gyvybę.

Reklama

Mažasis Karteris per daug negalvojo apie tai, kad močiutė važiuoja nauju keliu, tačiau vienos parduotuvės aikštelėje pamatė vaizdą, kuris jį privertė sunerimti.

Nors Karteriui tik šeši metai, jis iš karto suprato, kad reikia kažką daryti.

Parduotuvės aikštelėje gulėjo vyras, todėl Karteris sušuko močiutei, kad ji kuo greičiau apsisuktų ir nuvažiuotų prie sunegalavusio vyro. Iš pradžių moteris galvojo, kad anūkas tik kažką išsigalvoja, tačiau berniukas ir toliau kartojo tą patį.

“Močiute, reikia sustoti. Jis sužeistas. Jis sužeistas. Turime grįžti“ – Karteris šaukė savo močiutei.

Reklama

Galiausiai Carolyn apsisuko ir nuvažiavo į parduotuvė aikštelę. Ji kartu su anūku nubėgo prie gulinčio vyro ir iškvietė greitąją pagalbą. Netrukus atbėgo ir dar vienas jaunuolis, kuris gaivino sunegalavusį vyrą, kol atvyko greitoji pagalba.

Vyras buvo skubiai nugabentas į ligoninę, o močiutė ir anūkas kurį laiką apie jį nieko negirdėjo. Tačiau po savaitės Carolyn “Facebooke“ gavo žinutę nuo vyro artimųjų, kurie padėkojo už suteiktą pagalbą.

Reklama

Paaiškėjo, kad vyras patyrė stiprų infarktą, tačiau mažojo Karterio dėka gydytojai spėjo atvykti laiku ir išgelbėjo vyro gyvybę.

Jeigu Karteris nebūtų buvęs toks pastabus, vyro jau nebūtų gyvųjų tarpe.

“Džiaugiuosi, kad paklausiau anūko ir nuvažiavau į tą stovėjimo aikštelę. Galiu didžiuotis Karteriu ir drąsiai visiems sakyti, kad jis išgelbėjo nepažįstamo vyro gyvybę“ – pasakoja močiutė.

Mažasis Karteris yra tikras herojus!

Reklama