Skip to main content

Kilus gaisrui šeima stengėsi kuo greičiau ištrūkti iš namo. Tačiau mama pašiurpo pamačiusi, kaip tėvas stumia septynmetį sūnų atgal į degantį namą

Net didžiausiam priešui nepalinkėtume atsibusti tokiame košmare, kaip atsibudo šeima iš Tenesio valstijos, JAV. Nicole ir Chris Davidson suguldę savo tris vaikus miegoti tikrai nesitikėjo, kad po poros valandų jus pažadins dūmų kvapas. Staiga šeimos gyvenimas vos neapsivertė aukštyn kojomis…

Reklama

Nicole, pamačiusi ugnies kamuolius svetainėje, puolė prie berniukų miegamojo, kuris buvo arčiausiai išėjimo. Ji griebė miegančius sūnus ir išbėgo į lauką. Ji grįžo į namą ir su vyru bandė brautis į dvejų metukų dukros miegamąjį, tačiau jų kelyje buvo ugnis. Apimti panikos, jie išbėgo į lauką.

Nors pagalba jau buvo iškviesta, buvo aišku, kad jei jie nepadarys ką nors skubiai, namas sudegs kartu su jų dukra dar nesulaukus gaisrininkų. Staiga Chris kilo mintis pasiekti dukros kambarį iš išorės, per langą. Jis išmušė stiklą tačiau dėl namo aukščio be kopėčių jis negalėjo ten užlipti. Jis paprašė šalia buvusio sūnaus Eli užlipti per langą jį užkėlus.

Reklama

Galima tik įsivaizduoti, koks išsigandęs turėjo būti septynmetis berniukas ir kaip jis dvejojo. Tačiau porą kartų pasakęs kaip jam baisu jis įsidrąsino. “Aš labai bijojau, tačiau aš nenorėjau, kad mano sesė mirtų” – žurnalistams vėliau papasakojo Eli. Nicole pamačiusi, ką daro vyras tiesiog pakraupo, tačiau visiems buvo aišku, kad jei ne jis, niekas neišgelbės mažylės.

Reklama

Laimei, drąsus berniukas po kelių sekundžių jau laikė sesutę ir perdavė ją per langą tėčiui. Tik stebuklo dėka visa šeima išvengė baisios pabaigos, nes laiku spėjo išbėgti iš namų. Nicole ir Chris vaikai visi yra įvaikinti, o Eli buvo naujausias šeimos papildymas. Berniukas porą tėčiu ir mama pradėjo vadinti vos prieš metus, tačiau ši nelaimė tik įrodė, kad šios šeimos ryšys yra nepaprastai stiprus ir vienas dėl kito jie padarytų viską.

Iš šeimos namų, kuriuose pora globojo net 34 beglobius vaikus, neliko nieko. Dabar jie su savo trimis vaikais buvo visiškai gatvėje. “Tikriausiai niekada nesuprasi, kiek daug turi, kol visko neteksi. Dabar net neturime apatinių”- su siaubu kalbėjo Chris.

Reklama

Tačiau it ugnis išplitusi šeimos istorija skambėjo visuose žinių kanaluose, kurių pagrindinė žvaigždė nors trumpam tapo drąsus berniukas. Eli žygdarbiu žavėjosi milijonai žmonių, iš kurių labai daug žmonių nusiuntė šeimai paramą. Šeimai buvo sukurtas ir aukų rinkimo puslapis internete, kurio tikslas buvo surinkti 5 000 laikinam pragyvenimui.

Reklama

Tačiau žiniai pasklidus net už JAV ribų, puslapyje vos per savaitę buvo sukaupta per 360 000 dolerių. Ši šeima buvo tikrai verta žmonių gerumo, nes Nicole ir Chris savo ilgamečiu įnašu į globos sistemoje esančius vaikus nusipelnė turėti naujus namus, kuriuose jų 3 vaikai galėtų užaugti.

Reklama