Skip to main content

Anūkė pastebėjo, kad prekybos centro lankytojai keikia ir stumia jos močiutę į šoną. Tačiau vieno vaikino poelgis ją privertė ašaroti

Kiekvienas didesnis prekybos centras yra neįsivaizduojamas be eskalatoriaus. Daugeliui mūsų jis yra tik įprastas ir patogus dalykas, tačiau kai kuriems žmonėms lipimas ant jo gali sukelti nemažą stresą.

Tai puikiai gali patvirtinti ir garbaus amžiaus moteris Carma Greathouse. Tą dieną ji apsipirkinėjo su savo anūke Leah ir dvejomis jos dukromis.

Reklama

Moters anūkė nešė pirkinių krepšius ir tuo pačiu bandė sugaudyti savo dukras, kurios itin greitai nubėgo ant eskalatoriaus. Tačiau atsisukusi Leah pamatė, kad močiutė taip ir liko stovėti viršuje.

“Tą akimirką net nepagalvojau, kad močiutei gal būti baisu užlipti ant eskalatoriaus. Ji vis bandė dėti pirmą žingsnį, tačiau nedrįso. Susigraudinau ir pasijaučiau tikrai blogai“ – įvykį prisimena Leah Kerr.

Jaunai moteriai dar labiau suskaudo širdį pamačius, kaip kiti prekybos centro lankytojai elgiasi su jos močiute. Vietoj to, kad padėtų senai moteriai, jie ją stūmė į šoną ir vadino pačiais negražiausiais žodžiais.

Reklama

Leah stebėjo savo močiutę ir galvojo ką daryti toliau, tačiau tuomet įsikišo 19-metis Alujwyon Williams. Vaikinas paėmė Carmai už rankos ir padėjo jai užlipti ant eskalatoriaus.

“Šis žavus vaikinas pasakė: “įsikibkite į mano ranką ir dėkite pirmą žingsnį kartu su manimi“. Paklausiau nurodymų, o jis laikė man už rankos, kol nusileidome iki pat apačios. Jis turi auksinę širdį…“ – pasakoja Carma.

Reklama

Leah buvo neįtikėtinai sujaudinta tokio gražaus poelgio, todėl padarė nuotrauką, kaip Alujwyon padeda jos močiutei. Vėliau ja pasidalino savo Facebook paskyroje.

“Šis nuostabus vaikinas ne tik padėjo mano močiutei užlipti ant eskalatoriaus, bet ir laikė jai už rankos, kol nusileido iki apačios. AČIŪ TAU“ – rašė Leah.

Nuotrauka žaibiškai išplito visame internete ir pasiekė patį istorijos herojų.

“Nėra už ką dėkoti. Aš tiesiog džiaugiuosi, kad galėjau padėti“ – komentavo Alujwyon.

Reklama

Vėliau kalbintas vaikinas taip pakomentavo savo gražų poelgį:

“Aš ne iš tų žmonių, kuris praeis pro šalį, kai kažkam reikia pagalbos. Tai man visiškai nebūdinga. Niekada nemaniau, kad buvimas savimi padės sulaukti tokio pripažinimo. Džiaugiuosi, kad galėjau padėti šiai poniai“.

Koks gražus jaunuolio poelgis!

Reklama