Skip to main content

Močiutė pagavo penkiametę anūkę tuštinant savo taupyklę. To priežastis moterį paliko be žado

Vienas iš maloniausių dalykų turint vaikų ar anūkų yra tai, kad jie nuolat moka nustebinti.

Iš prigimties vaikai yra visiškai nenuspėjami. Žinoma, kai kurie dalykai gali priversti suaugusius nusirauti paskutinius plaukus, tačiau kartais jie tiesiog ištirpdo širdis savo nekaltumu.

Taip nutiko ir močiutei Jackie Oelfke, kai ji pagavo penkerių metų anūkę Sunshine tuštinant savo taupyklę.

Moteris paklausė mergaitės, ką ji planuoja pirkti, tačiau atsakymas buvo labai netikėtas…

Reklama

Kai Jackie Oelfke pastebėjo, kad anūkė tuština savo taupyklę, ji manė, kad penkiametė planuoja nusipirkti kokią nors dovaną sau. Tačiau mergaitė labai greitai močiutei pasakė to priežastį.

“Sunshine pasakė, kad nešis šiuos pinigus į darželį sumokėti už pieną. Aš paaiškinau, kad už jos pieną sumokėta mėnesiui į priekį, tačiau tada ji pažvelgė į mane ir pasakė: “Mano draugės mama neturi pakankamai pinigų sumokėti už pieną. O aš turiu“.

Tą akimirką močiutė suprato, kokia ypatinga yra jos anūkė. Ne vieną mėnesį taupiusi pinigus Sunshine neketino jų išleisti kokiam nors žaislui. Mergaitė norėjo padėti savo draugei.

Reklama

Jackie padėjo anūkei nunešti pinigus į darželį ir atiduoti juos auklėtojai. Vėliau moteris pasidalino įrašu Facebooke, kuriame papasakojo apie Sunshine poelgį. Vos per kelias dienas įrašas apskriejo visą internetą, o žmonės žavėjosi mergaitės geraširdiškumu.

Reklama

Žmonės iš viso pasaulio norėjo prisidėti prie gražaus mergaitės poelgio ir paaukojo beveik 19 000$. Tai leido pasirūpinti visais vaikais darželyje, o Sunshine galėjo ir toliau savo pinigus laikyti taupyklėje!

Gaila, kad realybėje taip nėra, tačiau visi vaikai turėtų būti lygūs, nepaisant jų tėvų finansinės padėties…

Reklama