Skip to main content

Pareigūnai rado vaikus, kurie buvo priversti gyventi gatvėje. Jų mama iš karto pradėjo tikėtis blogiausio, tačiau pareigūnų poelgis moterį paliko be žado

Benamių tema yra pakankamai jautri visame pasaulyje. Dar liūdniau, kai kalbame apie benames šeimas su mažais vaikais. Niekuo dėti vaikai savo dienas turi leisti šaltose miesto gatvėse, kol dauguma mūsų šiltai miegame savo namuose.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Sakramento gyventoja Shannon Loveless yra viena tų mamų, kuri buvo priversta gyventi gatvėje su savo vaikais. Vieną dieną prie moters priėjo du policijos pareigūnai, norėdami atvirai pasikalbėti. Moteris galvojo, kad iš jos bus paimti vaikai, tačiau viskas pasisuko netikėta linkme…

Eilinę gruodžio dieną pareigūnai Tim Yee ir Johnny Lee patruliavo Sakramento miesto gatvėse. Vienu metu jie pastebėjo šeimą ir greitai suprato, kad kažkas ne taip.

Reklama

Shannon Loveless ruošė pietus savo vaikams, kai pareigūnai kreipėsi į ją norėdami pasikalbėti. Moteris labai bijojo, kad gali pakliūti į bėdą, tačiau netrukus paaiškėjo, jog pareigūnai neturi jokių priekaištų. Jie norėjo padėti skurstančiai šeimai!

“Man pasidarė labai liūdna, kai pamačiau šiuos purvinus ir alkanus vaikus“ – pasakojo pareigūnas Johnny Lee.

Nieko nelaukę pareigūnai išnuomavo šeimai motelio kambarį, kad nereikėtų miegoti lauke.

Reklama

Šis pareigūnų elgesys iš karto sugraudino daugiavaikę mamą.

“Žiniasklaidoje mes matome tik neigiamus dalykus apie policijos pareigūnus, tačiau jie turi ir žmogiškąją pusę. Šie policininkai padėjo kur kas daugiau, nei jie gali įsivaizduoti“ – sako Shannon.

Pasirūpinę stogu virš galvos, pareigūnai kreipėsi į socialines tarnybas, kad daugiavaikei šeimai būtų suteiktas nuolatinis socialinis būstas.

Kitą dieną pas šeimą ir vėl atvažiavo policininkai. Jie avežė maisto ir žaislų, kad vaikai turėtų kuo užsiimti.

“Su mumis susisiekė socialinės tarnybos ir pažadėjo per mėnesį laiko surasti nuolatinę gyvenamąją vietą. Esu neįtikėtinai dėkinga šiems maloniems pareigūnams. Už tai jiems būsiu skolinga visą likusi gyvenimą“ – pasakojo Shannon.

Reklama

Būtent tokios istorijos ir leidžia patikėti žmogiškumu. Turėtume padėti žmonėms, kuriems pasisekė mažiau nei mums, įskaitant ir benamius. Šiuo atveju pareigūnai padarė kur kas daugiau, nei reikalauja jų darbas, ir parodė savo neįtikėtiną gerumą.

Pareigūnai Tim Yee ir Johnny Lee yra verti pačios didžiausios pagarbos!

Istorijos vaizdo reportažas:

Reklama