Skip to main content

Pareigūnai atskubėjo į vienus namus, nes gavo pranešimą, jog juose yra mušama moteris. Tačiau po akimirkos pareigūnai pamatė tai, kam tikrai nebuvo pasiruošę

Šeima Floridoje išgirdo keistus, nerimą keliančius garsus sklindančius iš kaimynų namų. Tai atrodė kaip moters balsas, bandantis prisišaukti pagalbą. Bijodami blogiausio, jie iškvietė policiją. Namo apsaugos kamera užfiksavo akimirką, kai keli pareigūnai atskuba į įtariamojo namus. Tačiau jie liko šokiruoti, kadangi niekada gyvenime negirdėjo juokingesnio įvykių paaiškinimo. 

Reklama

Paaiškėjo, kad už viso šio įvykio slypi Rembo. Kalbama ne apie Sylvester Stallone ir jo vaidmenį kultiniame filme, o apie paukštį! Papūga taip linksminosi, taigi ir šurmuliavo. Šis sumanus gyvūnas mėgdžiojo žmogaus kalbą ir tai kėlė nerimą kaimynams. Šio linksmo įvykio įrašas pasklido visame internete.

“Keičiau žmonos automobilio stabdžius. Galiniame kieme linksminosi ir dainavo mano 40-metė papūga Rembo. Po kurio laiko pasirodė keturi policininkai, kurie pasakė, kad kaimynė skambino, nes išgirdo pagalbos šauksmą. Iš karto pristačiau Rembo pareigūnams ir visi kartu smagiai pasijuokėme. Tada aš supažindinau su Rembo savo kaimynus. Jie taip pat labai saldžiai pasijuokė. Kartais Rembo šaukia „gelbėk, padėk, paleisk mane“. Aš jį to išmokiau, kai buvau dar vaikas, o Rembo tuo metu gyveno narve”. 

Reklama

Visa istorija buvo tokia juokinga, kad vietinė televizija nusprendė aplankyti Rembo savininką. Mėlynkaktė amazonė – viena populiariausių namuose auginamų paukščių rūšių, kurią itin lengva išmokyti gudrauti ir mėgdžioti garsus. Jos gali išmokti daugybę frazių ir atkartoti jas žmogaus balsu. 

Reklama

Jų nepaprasti įgūdžiai dažnai būna netikėti. Kitas paukštis sėdėjo ant stogo tris dienas, o ugniagesys, kuris bandė jį išgelbėti išgirdo nemalonų žodį savo adresu. Kita tokia papūga sugriovė savo šeimininko santuoką. Moteris įtarė, kad vyras ją apgaudinėja su valytoja. Ji nemanė, kad apie tai sužinos būtent iš papūgos. Ji kartojo žodžius, ištartus jai nesant namuose. 

Visi, turintys gyvūnų sako, kad su jais visada smagiau ir niekada nebus liūdna. Ši istorija tai patvirtina su kaupu. Ar jūs turite gyvūnų kurie jums pakelia nuotaiką? O gal turite šmaikščių istorijų su jais? 

Vaizdo įrašas, kai įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai:

Reklama