Skip to main content

Moteris patyrė šoką, kai dukra į namus parnešė krūvą pinigų. Tačiau po akimirkos mergaitė paaiškino, kaip juos gavo

Jeff ir Julie Bryan buvo be galo laimingi susilaukę dukros, tačiau netrukus sužinojo, jog mažoji Addie gimė su labai retu Larseno sindromu. Šis sutrikimas lemia itin sunkią kojų ir kitų galūnių deformaciją. Addie gimė su su labai iškrypusiomis kojomis, pėdomis ir klubais.

Reklama

Pirmojo savo įtvaro mergaitė sulaukė būdama penkių dienų amžiaus, tačiau gydytojai susirūpinusiems tėvams nieko teigiamo negalėjo pažadėti. Specialistai negalėjo užtikrinti, kad Addie gyvens įprastą gyvenimą ir galės vaikščioti.

Per savo trumpą gyvenimą mergaitė turėjo keliasdešimt skirtingų įtvarų, kurie pamažu formavo jos kojas.

Addie ir jos tėvai praleido daugybę valandų ligoninėje, o įstaigos darbuotojai tapo tarsi antra šeima. Už suteiktą galimybę vaikščioti mergaitė yra be galo dėkinga Scottish Rite ligoninei ir joje dirbančiam medicinos personalui.

Reklama

Sulaukusi septynerių Addie galėjo ne tik vaikščioti, bet ir bėgioti, žaisti ir šokti su savo bendraamžiais. Mergaitės eisena nėra ideali, tačiau ji nejaučia kažkokio diskomforto ir apskritai džiaugiasi galimybe gyventi normalų gyvenimą.

Reklama

Addie jautėsi skolinga jai padėjusiai ligoninei, todėl aštuntojo gimtadienio proga mergaitė panoro kaip nors už tai atsilyginti. Addie kartu su drauge nusprendė pardavinėti naminį limonadą, o surinktus pinigus paaukoti ligoninės labdaros fondui.

Addie norėjo padėti kitiems vaikams, kurie susidūrė su tokiomis pat problemomis, kaip ir ji. Visgi mergaičių limonado kioskelis per pirmąją dieną surinko labai mažai pinigų…

Tuomet Addie nusprendė apie savo tikslą paskelbti dideliame plakate, kuriame ji parašė, kad jos didžiausias noras yra surinkti 8000 dolerių.

Reklama

Mergaitė pasiėmė plakatą ir atsistojo kryžkelėje prie savo namų. Tai padėjo, nes sustojo praktiškai visi pro šalį važiavę automobiliai. Daugelis žmonių buvo be galo sujaudinti mergaitės iniciatyvos.

Vos per kelias dienas Addie surinko tiek daug pinigų, kad jie vos tilpo kuprinėje. Kai mergaitė grįžo iš mokyklos namo, jos mama labai nustebo pamačiusi išsipūtusią kuprinę. Atidariusi ją Julie patyrė tikrą šoką, nes ji visiškai nesitikėjo tokio žmonių dosnumo.

Kartu su mamos pagalba Addie sukūrė lėšų rinkimo puslapį internete ir per trumpą laiką surinko viso 19 000 dolerių. Dar nesulaukus aukų rinkimo pabaigos, mergaitės istorija pasklido po visą šalį.

Tūkstančiai internautų gyrė Addie už jos kilnų poelgį, o vienas geraširdis žmogus paaukojo net 50 000 dolerių.

Per savo gimtadienį mergaitė ligoninei įteikė 69 tūkst. dolerių čekį.

Tai buvo nuostabi patirtis mergaitei, kurios gyvenimas nebuvo lengvas. Įveikusi didelius sunkumus ji išmoko būti dėkinga už tai, ką turi dabar. Addie įvertino medikų pastangas, kurie darė viską, jog ji turėtų pilnavertį gyvenimą.