Skip to main content

Tėtis norėjo pervesti pinigų dukrai, tačiau per klaidą juos nusiuntė nepažįstamam žmogui. Vyras jau nesitikėjo atgauti pinigų, tačiau tada gavo netikėtą žinutę

Alan Trusler ilgai galvojo, ką padovanoti dukrai 30-to gimtadienio proga. Jų šeima buvo paprasta ir visada mėgo praktiškas dovanas. Vyras nusprendė pasitarti su dukra tiesiogiai ir sužinoti, ko ji norėtų. Kitoje valstijoje gyvenanti Melissa kaip tik tuo metu norėjo nusipirkti naują sofą į namus, todėl jai praverstų pinigai.

Reklama

Tiek tėvas, tiek dukra buvo patenkinti susitarimu ir Alan nusprendė pervesti pinigų dukrai per PayPal sistemą. Jis nė nenumanė, kiek daug streso patirs vos vieno mygtuko paspaudimu. Per PayPal sistemą galima nusiųsti pinigus turint gavėjo elektroninio pašto adresą arba jo telefono numerį.

Vyras pasirinko nusiųsti 1200 dolerių pagal dukros telefono numerį, tačiau čia įvyko klaida, kurios labiausiai bijojo didelę pinigų sumą parvedinėjęs vyras. Dukros sąskaitos pinigai nepasiekė. Paaiškėjo, kad jos naujasis telefono numeris kažkada priklausė kitam naudotojui, o jo Paypal sąskaita yra vis dar susieta su tuo telefono numeriu.

Reklama

Alan suprato, kad pinigai pasiekė visiškai nepažįstamą žmogų, o tikėtis, kad kažkas pasielgs teisingai ir grąžins pinigus, jis negalėjo. Šiais laikais yra daugybė nesąžiningų žmonių, todėl netyčia gautus pinigus dažnas tiesiog pasisavins ir tęs savo dieną nė negalvodamas apie tą, kuris prarado tuos pinigus.

Reklama

Vyras kartu su dukra ieškojo galimybės atšaukti pavedimą, tačiau jie susidūrė su sistemos trūkumais ir susigrąžinti pinigų patys nebegalėjo. Viskas liko tik nežinomo gavėjo rankose ir tik ant jo sąžinės. Tuo tarpu kitame šalies gale vieno vaikino telefonas ryte parodė keistą pranešimą.

28-erių Gerrell McAllister tą rytą labai nustebo pamatęs telefone žinutę “Jūs gavote 1200 dolerių pervedimą”. Jis iš karto suprato, kad įvyko klaida ir jis neprivalėjo iš niekur gauti tokių pinigų. Vaikinas neužtruko nė minutės apmąstymams pasilikti pinigus ar ne. Netrukus Allan gavo laišką su pranešimu, kad pinigai buvo grąžinti į jo sąskaitą.

Reklama

Gerrell pavedimo detalėse matė, kad pinigai buvo siųsti tėvo dukrai gimtadienio proga. Vaikinas nusprendė prisidėti prie sveikinimų ir žinutėje parašė kai ką, kas Allan ir Melissa sujaudino iki širdies gelmių. Jis perdavė Mellissa sveikinimus su gimtadieniu ir paprašė Allan padaryti jam paslaugą.

Reklama

“Gal galėtumėte savo šeimai ir artimiesiems papasakoti, kad sunkiai besiverčiantis juodaodis 5-metės tėvas pasirinko pasielgti teisingai ir jums grąžino pinigus? Man tai reikštų labai daug, ypač laikais, kai rasių atskirtis vis didėja. Mūsų tarpe yra ir sąžiningų žmonių, ne tik stereotipinių nusikaltėlių. Aš buvau taip išauklėtas – kas ne mano, tas ne mano. Tuo pačiu metu aš mažiau graušiuosi dėl to, kad pasielgiau teisingai ir grąžinau pinigus nors mano paties finansinė situacija yra labai liūdna. Trumpai tariant, pasidalinkite gera žinia bent tarp artimųjų, taip padedant pagerinti afro amerikiečių reputaciją.”

Allan ir Mellissa buvo sujaudinti vaikino sąžiningumo, tačiau istorija pasidalinti jie nusprendė su kur kas daugiau žmonių. Melissa patalpino visą istoriją ir susirašinėjimą internete ir netrukus prasidėjo tai, ko niekas nesitikėjo. Šimtai žmonių, norėjusių išreikšti pagarbą jaunam tėčiui norėjo jam atsidėkoti už gražų poelgį, tad į jo PayPal sąskaitą pradėjo plūsti šimtai pavedimų po 10, 20 ar net 100 dolerių.

Gyvūnų prekių parduotuvėje kasininku dirbantis vaikinas nesitikėjo tokio atsako, tačiau jis neslėpė, kad geri darbai atlyginami kur kas daugiau, nei galimybė pasisavinti kažką, kas tau nepriklauso. Visiems tai buvo puiki pamoka – teisingai pasielgti yra geriausia išeitis. Aukštesnės jėgos visiems atsilygina už gerus darbus, jei ne šiandien, tai rytoj ar vėliau. Geri darbai niekada nelieka nepastebėti, net jeigu žmogui atrodo, kad niekas to neįvertina. Tik nuoširdus gerumas gauna atlygį su kaupu.

Reklama