Skip to main content

Aktorės Monicos Bellucci dukrai suėjo 17 metų ir ji jau dabar nė kiek nenusileidžia grožiu savo mamai

Net ir šiandien Monica Bellucci yra tikra grožio ikona, kuria žavisi milijonai žmonių. Žinoma moteris augina dvi dukras, o vyresnioji Deva yra neįtikėtinai panaši į savo mamą. Daugelis Monicos gerbėjų sako, jog septyniolikmetė dukra jau dabar nenusileidžia grožiu savo mamai.

Reklama

Deva Cassel gimė 2004 m. rugsėjo 12 dieną. Verta paminėti, kad žinoma aktorė dukros susilaukė būdama beveik 40-ies metų.

Daugelis žmonių pastebi, kad Deva yra neįtikėtinai panaši į savo mamą jaunystėje. Mergina išsiskiria tais pačiais garbanotais plaukais, gražiu veidu ir ryškiais jo bruožais.

Deva Cassel nusprendė sekti savo mamos pėdomis ir pradėjo modelio karjerą. Garsiausi prekės ženklai jau dabar siekia pradėti bendradarbiavimą su Monicos Bellucci dukra.

Nuo trylikos metų mergina lanko modelių mokyklą, o visai neseniai pasirašė pirmą pelningą kontraktą su mados namais “Dolce&Gabbana“.

Reklama

Jaunystėje Monica Bellucci taip pat bendradarbiavo su garsiais madų kūrėjais.

Gerbejams belieka spėlioti, ar Deva paseks mamos pėdomis ir išbandys save didžiajame kine.

2019 m. birželį mergina pirmą kartą pasirodė “Dolce&Gabbana“ madų šou. Deva Cassel tapo “Dolce Shine“ kvepalų linijos reklaminiu veidu, o pristatymo nuotraukos atsidūrė populiariausiuose žurnaluose.

Reklama

Merginos tėtis yra garsus prancūzų aktorius Vincent Cassel. Dar prieš dešimtmetį Monica ir Vincent buvo laikomi viena gražiausių porų visame pasaulyje, tačiau 2013 m. pasuko skirtingais keliais.

Deva ir toliau aktyviai ruošiasi būsimiems pasirodymams.

Mergina taip pat turi socialinio tinklo “Instagram“ paskyrą, kurią seka 600 tūkst. žmonių.

Galima neabejoti, kad Devos populiarumas ateityje tik augs…

Reklama