Skip to main content

Mergina supažindino tėvus su savo vaikinu, tačiau pastebėjo, kad mama labai keistai žiūri į jos mylimąjį. Po kurio laiko moteris dukrai papasakojo visą tiesą apie jos vaikiną

Per gyvenimą mes susipažįstame su šimtais, o kartais ir tūkstančiais žmonių, tačiau daugelio jų net neprisimename. Ypač, jei ta pažintis užsimezgė prieš 15-20 metų, o vėliau nutrūko.

Kartais likimas tuos pačius žmones suveda dar kartą, tačiau jie vienas apie kitą nieko nepamena. Būtent taip nutiko ir šios poros atveju…

Reklama

Heidi Parker ir Ed Savitt susipažino 2011 metais, kai abu studijavo universitete. Vaikinui niekaip nepavyko įjungti drabužių džiovyklės, todėl paprašė Heidi pagalbos.

Bėgant laikui paprasta draugystė išsirutuliojo į romantiškus jausmus. Pasimatymai sekė vienas po kito, o po kurio laiko Heidi ir Ed suprato, kad nori būti kartu amžinai.

Pora nusprendė susituokti, tačiau prieš tai dar reikėjo susipažinti su tėvais.

Nuo pat pirmos pažinties akimirkos Heidi mamai atrodė, kad ji jau yra kažkur mačiusi dukros vaikiną.

Reklama

Vienos vakarienės metu Heidi mama pradėjo pasakoti senas istorijas.

Būsima uošvienė miglotai prisiminė pirmąjį Heidi “jaunikį“. Kai jai buvo šešeri, šeima atostogavo viename kurorte. Ten Heidi susipažino su bendraamžiu berniuku. Jie tapo neišskiriami ir kartu praleido visas atostogas.

Galiausiai atostogos baigėsi, o draugams teko išsiskirti.

Reklama

Ši dukros draugystė visą gyvenimą yra įstrigusi moters galvoje. Po kurio laiko ji prisiminė ir jauno berniuko vardą. Jis buvo Ed. Sutapimas? Gal ir taip…

Visgi Heidi mama nusprendė atsiversti seną albumą ir peržiūrėti nuotraukas iš tų atostogų. Moteris peržiūrėjo šimtus nuotraukų, kol pavyko rasti tą vienintelę.

Ji suprato, kad dukros sužadėtinis yra tas pats šešiametis berniukas iš vaikystės…

Paaiškėjo, kad Savitt ir Parker šeimos atostogavo tame pačiame Turkijos kurorte prieš daugiau nei 20 metų. Tuomet Heidi ir Ed ryžtingai sakė, kad suaugę jie susituoks. Žinoma, tėvai tik nusijuokė išgirdę tokius vaikų planus.

Reklama

Nepaisant to, kad šeimos gyveno skirtinguose Anglijos miestuose, likimas vis tiek suvedė jauną porą. Prireikė daugiau nei 20 metų, tačiau tikra meilė gali palaukti.

Merginos mama yra įsitikinusi, kad šiai santuokai tiesiog buvo lemta išsipildyti.

Ši istorija leidžia patikėti, kad tikra meilė ir stebuklai egzistuoja!

Reklama