Skip to main content

Mergaitė dar nebuvo gimusi, kai mirė jos tėtis. Tačiau po aštuonių metų mama pastebėjo, kad dukra labai įdėmiai žiūri į nepažįstamą vyrą kavinėje

Mylinčiam tėčiui dukra – visada pati pačiausia, jo didžiausias pasididžiavimas, širdį sušildantis saulės spindulėlis.

Deja, bet Thomas Raji taip niekada ir neturėjo galimybės susipažinti su savo dukra Mikayla. Vyras buvo partrenktas neblaivaus vairuotojo, kai mergaitė dar nebuvo gimusi.

Reklama

Nepaisant to, kad Mikayla niekada nėra mačiusi savo tėčio gyvai, ji labai juo didžiuojasi. Prieš mirtį vyras dirbo policijos pareigūnu.

Vieną vakarą mergaitė kartu su savo mama nuvyko į “Villa Borghese“ piceriją Naujajame Džersyje. Ten vakarieniavo ir policijos pareigūnas Joseph Quinn.

Joseph ruošėsi susimokėti už savo vakarienę, tačiau padavėja pranešė, kad jo sąskaita jau yra apmokėta. Vyras pasiteiravo padavėjos, kas yra šis nuostabus žmogus, tačiau ji negalėjo to pasakyti. Sąskaitą apmokėjęs asmuo paprašė likti nežinomu.

Joseph Quinn yra labai smalsus pareigūnas, todėl nesiruošė visko taip palikti. Vyras pradėjo savo tyrimą ir po kurio laiko suprato, kad sąskaita apmokėjo Mikayla.

Reklama

Aštuonmetė mergaitė papasakojo savo dosnumo priežastį, o Joseph nusprendė atsilyginti labai gražiu poelgiu.

Nepaisant to, kad Mikayla niekada nepažinojo savo tėčio, ji labai gerbia policijos pareigūnus, kurie kiekvieną dieną rizikuoja savo gyvybe ir užtikrina tvarką visuomenėje.

Reklama

Pareigūnas Quinn nusprendė sukurti labdaros fondą, kuris apmokės Mikaylos studijų išlaidas ateityje.

Johnui pavyko surinkti daugiau nei 15 000 JAV dolerių.

Labai gražus mergaitės poelgis ir ne ką prastesnė pareigūno padėka!

Reklama