Skip to main content

Moteris pamatė, kad jos keturmetė dukra parduotuvėje kalbina nepažįstamą vyrą. Tuo metu mergaitės mama dar nežinojo, kaip šis pokalbis pakeis jos šeimos gyvenimą

Nuostabu yra pagalvoti, kokia plona linija skiria žmones nuo netikėtos pažinties. Atrodo net trumpas pasisveikinimas gali įžiebti naujos pažinties ar net artimos draugystės ugnį. Ši istorija yra unikali – neįprasta draugystė užgimė viduryje maisto prekių parduotuvės, kai 4-erių mergaitei kilo noras užkalbinti senuką.

Reklama

Tara Wood su dukra Norah tądien atvyko į parduotuvę nusipirkti deserto mergaitės gimtadienio proga. Norah pamatė vienoje iš eilių stovintį senolį ir labai panoro jį pakalbinti. “Ei, seneli. Šiandien mano gimtadienis!”.

Vyras užtruko minutėlę susiprasti, kad mergaitė kalbina būtent jį. Tada jis priėjo arčiau, mandagiai pasisveikino ir pratęsė trumpą, bet labai mielą pokalbį. Netrukus jie atsisveikino ir apsipirkinėjo toliau, tačiau mažoji Norah negalėjo pamiršti senuko ir paprašė mamos jį susirasti vėl ir paprašyti su juo nusifotografuoti.

Reklama

Nors mamai iš pradžių dukros sumanymas atrodė keistas, tačiau ji jautė, kad dukra yra vedina geranoriškumo, todėl nedrįso paprieštarauti. Moteriai net buvo smalsu, kodėl jos mažylė panoro pakalbinti būtent šį vyrą, ypač kai parduotuvėje jos sutiko ir daugiau senolių. Susiradusi jį mama pratęsė :”Mano dukra savo gimtadienio proga norėtų su jumis nusifotografuoti”.

Reklama

Vyras atrodė pasimetęs ir dar kartą jos paklausė, ar ji tikrai to nori. “Tikrai taip, pone” – nušvito mergaitė ir netrukus jie apsikabinę pozavo nuotraukai. Mama padėkojo jam už skirtą laiką, tačiau netrukus nustebo nuo to, ką pasakė vyras. “Ne, ačiū jums. Šiandien buvo viena geriausių dienų pastaruoju metu. Jūs padarėte mane labai laimingą, panele Norah”. Tada dar Tara nežinojo, kokioje liūdnoje situacijoje buvo vyriškis. 

Tara visą dieną negalėjo pamiršti tokios unikalios pažinties ir šilto jos dukros ir senolio pokalbio, todėl ji pasidalino padaryta nuotrauka Facebook puslapyje ir papasakojo tos dienos įvykį. Po kurio laiko mama sulaukė žinutės, kurioje vyrą pažinojusi moteris papasakojo apie jį daugiau. Jo vardas buvo Dan Peterson ir jis prieš keletą mėnesių neteko savo žmonos. Vėliau senolis žurnalistams prisipažino, kad tuo metu jis buvo gilioje depresijoje ir norėjo mirti. 

Reklama

Jis labai sunkiai išgyveno mylimosios mirtį, o šypsena jo veide nuotraukoje su Norah buvo kažkas, ko senolį pažinoję žmonės seniai nebematė. Tara gavo Dan telefono numerį ir po keletos dienų nusprendė kartu su dukra jį aplankyti. 

Reklama

Jie praleido net keletą valandų kartu piešdami, kalbėdami ir žaisdami žaidimus. Dovanų senoliui jie atnešė išryškintą jo ir Norah nuotrauką, kurią senolis išdidžiai padėjo matomiausioje vietoje. Taip visai be didelių pastangų Dan tapo Taros ir Norah šeimos nariu.

Mama su dukra lankė vyrą kiekvieną savaitę, o savo džiaugsmais ir istorija Tara dalinosi net specialiai jų draugystei sukurtame Facebook puslapyje. Jų nuotraukos sugebėjo parodyti tik dalį iš milijono apkabinimų, kuriais kiekvieną kartą mergaitė apdovanodavo senolį. Ryšį, kokį užmezgė jos 4-metė dukra ir senukas buvo tiesiog stulbinantis. Tai buvo net kažkas daugiau, nei anūkės ir senelio draugystė. Jie buvo neišskiriami kaip bendraamžiai geriausi draugai. 

Daugybė puslapio sekėjų galėjo stebėti unikalią senuko ir mergaitės draugystę, kuri kasdien įkvėpė kitus žmones būti atviresniais ir dažniau užkalbinti nepažįstamą žmogų. Niekada nenuspėsi, kam trumpas šiltas pokalbis gali padėti pagerinti dieną, savaitę, ar net metus. 

Dan ir Norah draugystė su laiku tik stiprėjo. Jie tapo neišskiriami, o Taros šeimai Dan buvo jau kaip kraujo giminaitis. Dan buvo šalia ilgus metus, o naujausios nuotraukos parodo, kaip 8-metė Norah vis dar yra stirpiai prisirišusi prie kadaise visiškai nepažįstamo senuko.

Kaip bebūtų liūdna, tačiau Dan mirė 2020-ųjų vasarį. Tačiau visiems sekėjams ir labiausiai Tarai buvo visiškai aišku, kad jis nebuvo liūdnas, kai mirė. Mama papasakojo, kad dieną prieš tai jie buvo jo aplankyti ir jis buvo linksmas ir ramus.

Jis spėjo pasveikinti mergaites (Norah ir jos sesę) su Valentino diena ir apsikeisti paskutiniais apsikabinimais. Nuo pat pirmų pažinties dienų Dan pripažino, kad mažylė buvo jam pasiųsta Dievo arba jo velionės žmonos ir užpildė jo gyvenimą, kuris buvo praradęs prasmę… 

Reklama