Skip to main content

Gelbėtojai net 20 valandų ieškojo dingusio berniuko ir galiausiai rado. Tačiau jie negalėjo patikėti savo akimis pamatę, kas guli šalia vaiko

Vaiko dingimas yra pats baisiausias dalykas, kurį gali patirti tėvai. Tai teko išgyventi ir šešiamečio berniuko Kaydon Leach tėvams, kai jų sūnus išėjo pasivaikščioti su šeimos šunimi Chula ir dingo be žinios.

Reklama

Gausios policijos pajėgos pradėjo paiešką, kuri tęsėsi per visą naktį ir kitą dieną. Galiausiai šešiametis berniukas buvo rastas, tačiau visą šį laiką jis buvo ne vienas…

Kaydon dingo be žinios 2018 m. balandžio 23 d. Policija iš karto pasidalino informacija apie dingusį berniuką ir pradėjo narstyti milžinišką plotą.

Mažajam Kaydon buvo vos šešeri metai, todėl visi labai jaudinosi dėl jo saugumo. Paieškai buvo mestos itin didelės pajėgos, o prie jų prisijungė ir ne vienas vietinis gyventojas.

Praėjus 22 valandoms nuo dingimo, berniukas buvo rastas maždaug už kilometro nuo savo namų. Nepaisant didelių paieškos dalyvių pastangų, tikraisiais herojais tapo ne policijos pareigūnai ar savanoriai.

Juo tapo juodai baltas terjeras Chula.

Reklama

Šuniukas saugojo savo draugą visą lietingą naktį, kol pasirodė pagalba.

Pasak pareigūno Jeff French, Chula iš karto pradėjo loti, vos tik gelbėtojai bandė prisiartinti prie berniuko. Šuo visą tamsią ir lietingą naktį praleido šalia Kaydono ir jį saugojo.

Reklama

Rastas berniukas buvo labai sušalęs, todėl pareigūnai jį suvyniojo į šiltas striukes ir parnešė prie kelio. Vėliau Kaydon buvo pristatytas į netoliese esančią ligoninę.

Šeima išreiškė padėką visiems prie paieškos prisidėjusiems žmonėms.

“Mūsų šeima yra neįtikėtinai dėkinga visoms teisėsaugos institucijomis ir vietiniams gyventojams. Tik jų pagalba radome savo sūnų. Prie paieškos prisidėjo daugybė nepažįstamų žmonių. Ačiū jums visiems!“.

Reklama