Skip to main content

Berniuko gyvybę palaikė tik aparatai, todėl tėvai galiausiai leido juos atjungti. Tačiau tada įvyko tai, ko negalėjo paaiškinti net gydytojai

Kerry ir Mike Askin nusprendė “paleisti“ savo sūnų Dylan, kuris, pasak gydytojų, neturėjo net menkiausios galimybės išgyventi. Tačiau po kurio laiko įvyko tai, ką galima vadinti tikru stebuklu…

Dviejų metų berniukui pavyko pabusti iš komos ir tai įvyko po tai, kai jis buvo atjungtas nuo gyvybę palaikančių aparatų.

“Jei atvirai – aš nesu labai tikinti. Tačiau čia įvyko tikras stebuklas“ – sako mama Kerry.

Reklama

Pirmąjį priepuolį Dylan patyrė 2015 metais, kai šventė Kalėdas kartu su savo šeima.

Gydytojai atliko išsamius tyrimus ir nustatė Langerhanso ląstelių histiocitozę. Po kurio laiko Dylan susirgo plaučių uždegimu, o jo būklė tapo kritinė.

Galiausiai berniuką ištiko koma, o gydytojai patarė tėvams ruoštis blogiausiam…

“Didįjį penktadienį mes sulaukėme siaubingų žinių – Dylano sveikata sparčiai blogėjo, o gydytojai patarė ruoštis blogiausiam. Gyvybę palaikantys aparatai veikė visu pajėgumu. Nusprendėme dar pakrikštyti sūnų, tačiau tada atėjo laikas atsisveikinti…“ – įvykius prisimena Kerry.

Reklama

Moteris net kelias naktis nemiegojo ir bandė susitaikyti su tuo, kad netrukus teks atsisveikinti su sūnumi. Gydytojai leido tėvams praleisti paskutinę naktį šalia berniuko.

“Pamenu, kaip dainavome savo sūnui. Kalbėjomės. O galiausiai ir atsisveikinome“.

Kitą dieną gydytojai pradėjo atjunginėti gyvybę palaikančius aparatus. Tačiau tada Dylano pulsas pradėjo normalizuotis.

“Tą akimirką sušukau: palaukit, jis vis dar kovoja. Netrukus deguonies lygis kraujyje pradėjo kilti, o mūsų berniukas po truputį budinosi. Iki Velykų jo būklė stipriai pagerėjo, o aš pagaliau galėjau lengviau atsikvėpti. Net neabejoju, kad pamatėme tikrą Velykų stebuklą“ – pasakoja Kerry.

Reklama

“Vėliau apie šį įvykį papasakojom vyresniam Dylano broliui Loganui, o jis sušuko: “mano brolis Jėzus!“. Sūnus jau žinojo apie jo prisikėlimo istoriją“ – sako mama.

Praėjus mėnesiui po to, kai berniukas pabudo iš komos, jis jau galėjo grįžti į namus.

Šiandien berniukas yra visiškai sveikas, o Askinų šeima prisijungė prie labdaros organizacijos, kuri padeda vėžiu sergantiems vaikams.

Galima tik pasidžiaugti, kad ši istorija turi laimingą pabaigą!

Reklama