Skip to main content

Gydytojai konstatavo, kad gimdymo metu mirė mama ir jos kūdikis. Tačiau po kurio laiko įvyko stebuklas, kurio negalėjo paaiškinti net visko matę gydytojai

Hermanstorfer šeima iš Kolorado laukė Kalėdų labiau nei bet kuriais kitais metais, kadangi jų šeima Kūčių vakarą turėjo pagausėti. Mike ir Tracey buvo tokie įsimylėje, kad neįsivaizdavo savo gyvenimų vienas be kito. Todėl jie su dideliu džiaugsmu laukė dar vieno vaikelio atėjimo į šį pasaulį. Jie negalėjo įsivaizduoti geresnės Kalėdų dovanos.

Reklama

Viskas atrodė taip tiesiog stebuklingai. Moteriai prasidėjo reguliarūs sąrėmiai. Tracey buvo rami, nes ji jau turėjo du vaikus ir gerai žinojo, kaip vyksta gimdymas. Deja, staiga situacija virto siaubinga drama. Gydytojai suprato, kad tai nebus paprastas gimdymas ir patys supanikavo.

Mike to dar nežinojo, tačiau turėjo nuojautą, kad kažkas negerai. Staiga gimdyvės širdis nustojo plakti. Personalas įnirtingai stengėsi atgaivinti moters gyvybines funkcijas. Bėgo sekundė po sekundės. Praėjus keturioms minutėms gydytojai konstatavo, kad Tracey mirė. 

Reklama

Gydytojai taip pat negalėjo sau leisti pamiršti vaiko. Jis vis dar turėjo galimybę išgyventi. Jie skubiai atliko Cezario pjūvį, kad išimtų vaisių. Galų gale vaikas buvo ištrauktas, o gydytojai laukė, kol jis pradės verkti. Deja, Cezario pjūvis buvo atliktas per vėlai. Naujagimiui taip pat buvo konstatuota mirtis. 

Reklama

Gydytojai pranešė apie viską Tracey vyrui. Mike sunkiai galėjo patikėti, kad jį ištiko tokia tragedija. Jis paėmė kūdikį, prispaudė jį prie krūtinės ir pradėjo verkti. Tą pačią sekundę berniukas giliai įkvėpė ir pradėjo rėkti. Tai buvo tikras stebuklas. Gydytojai negalėjo patikėti tuo, kas įvyko.

Bet lyg to būtų negana, iškart po to, kai kūdikis pradėjo verkti, jo mamos širdis ir vėl ėmė plakti! Ji lėtai atmerkė akis ir nepatikliai žiūrėjo į darbuotojų veidus. Niekas negalėjo paaiškinti, kas įvyko. Visi buvo šokiruoti. Mama ir jo sūnus nugalėjo pačią mirtį!

Reklama

Šiandien berniukas yra sveikas ir vystosi pagal savo amžių. Kol kas racionalaus šios situacijos paaiškinimo gydytojai pateikti negali. Tačiau svarbiausia, kad įvyko stebuklas, kuriuo daugeliui sunku patikėti. Dievas yra ir jis tikrai myli šią šeimą. 

Reklama