Skip to main content

Kūdikio netekusi mama sunkiai su tuo susitaikė ir nenorėjo paleisti sūnaus. Po kurio laiko į palatą užėję gydytojai negalėjo patikėjo tuo, ką mato

Nors Kate su vyru David buvo pakankamai jauna pora, tačiau jiems visiškai nesisekė susilaukti vaikų. Po 3 metų bandymų jie kreipėsi į specialistus ir pabandė vaisingumo skatinimo procedūras ir dirbtinį apvaisinimą. Po ilgo kančių kelio pora pagaliau galėjo džiaugtis rezultatu – Kate laukėsi dvynių.

Reklama

29-erių moteris tuo metu buvo tikroje ekstazėje nuo to, kad išsipildė jos svajonė. Tačiau 25-tą nėštumo savaitę moteris pajuto vis stiprėjančius sąrėmius. Jai gimdyti reikėjo dar tik po daugiau nei 4 mėnesių, tad porą iš karto sukaustė baimė dėl dvynių likimo.

Kate buvo paguldyta į ligoninę, kurioje didelė komanda medikų buvo ne tik pasiruošusi gimdymo procesui, bet ir galimam gaivinimui. Kate visą procesą prisimena kaip per miglą, kuri išsisklaidė gydytojui atėjus po visko į jos palatą. Iš pradžių jis paklausė, ar pora sugalvojo berniuko vardą.

“Taip, jo vardas Jamie” – atsakė susijaudinusi mama.

Reklama

Štai tada iš gydytojo lūpų nuskambėjo skaudžiausi žodžiai Kate gyvenime.

“Jūsų sūnus neišgyveno” – pasakė medikas. Porai pasaulis slydo iš po kojų. Kate ir David pareikalavo pabūti vieniems su savo sūnaus kūneliu. Jamie buvo paguldytas ant nuogos Kate krūtinės.

Reklama

Ašarų nevaldantys tėvai bandė atsisveikinti su sūnumi, tačiau prieš tai jie panoro papasakoti apie jo laukusį pasaulį, apie jo sesutę, kurią jis turės prižiūrėti iš aukštai. Sielvartaujantys tėvai dainavo savo sūnui lopšinę ir išsakė meilės žodžius. Karts nuo karto Jamie sujudėdavo, tačiau medikai skubėdavo nuliūdinti tėvus vėl pasakant, kad jis miršta ir vilties nėra.

“Tai tik refleksai” – sakė seselės ir gydytojas.

Pora vėl paprašė pabūti vieniems ir praleisti laiką su sūnumi. Nors tėvų viltis niekada neužgeso, jie patys tikrai nesitikėjo to, kas įvyko toliau. Netrukus Kate pastebėjo, kad Jamie krūtinė labai nežymiai juda. Jai buvo akivaizdu, kad mažylis bando įkvėpti oro.

Reklama

Vėl į palatą pakviesti gydytojai pamatė, kad mažylis iš tikrųjų pradeda kvėpuoti ir jo kūnas net atgauna normalią spalvą. Jamie kuo skubiau buvo nugabentas į intensyvios slaugos skyrių, kuriame buvo jo sesuo. Tą akimirką Kate ir David suprato, kad būtent jų prisilietimai ir mažylio odos kontaktas su jos tėvų oda ir sugrąžino jam gyvybę.

Reklama

Tai be abejonės buvo tikrų tikriausias stebuklas, kurį iki šiol prisimena milijonai žmonių, kurie skaitė Kate ir David mažylių istoriją. Mažylio buvimas ant mamos krūtinės buvo pats panašiausias pojūtis buvimui gimdoje. Jis girdėjo pažįstamus mamos širdies dūžius bei juto jos šilumą ir girdėjo jos balsą.

Po šio nutikimo daugybės šalių medikų bendruomenė skatina mamų kontaktą su mažyliais, nes tai akivaizdžiai suteikia daug ne tik psichologinės, tačiau ir fizinės naudos. Po poros metų Kate ir David susilaukė dar vieno vaiko natūraliai.

Jų dvyniai yra patys linksmiausi vaikai pasaulyje, kurie neturi absoliučiai jokio praieties rando jų sveikatoje. Jamie ir sesutė Emily yra sveiki vaikai, kurie turi visą gyvenimą priešakyje. Kai Kate prisimena tą akimirką, kai ji vos neprarado savo sūnaus, ją apima siaubas.

Tačiau būtent tos patirties dėka ši mama su vyru iki šiol labai aktyviai glaudžia savo vaikus prie savęs, juos nešioja ir labai dažnai apkabina dėl to, kad jie labiausiai nei kas kitas pasaulyje žino tokių veiksmų naudą. 

Reklama