Skip to main content

Moteris palaidojo vyrą, tačiau po 7 mėnesių sulaukė beldimo į namų duris. Atidariusi jas našlė negalėjo patikėti tuo, ką mato

2014 metais Shelly Golay vyrui Džimui buvo diagnozuotas smegenų vėžys, kurį išgydyti jau nebuvo įmanoma. Tai buvo milžiniškas smūgis sutuoktiniams…

Deja, bet tų pačių metų liepą Džimo gyvybė užgeso, o Shelly iš paskutiniųjų stengėsi susitaikyti su vyro mirtimi.

Kai 2015-ais metais atėjo Valentino diena, moteris vis dar nebuvo susitaikiusi su mylimo vyro netektimi.

Reklama

Moterį gniuždė ir tai, kad pirmą kartą per daugelį metų meilės dieną jai teks sutikti vienai. Vienintelis dalykas, ką ji turėjo, tai šilti prisiminimai iš gyvenimo su Džimu.

Visgi 2015 m. vasario 14 d. moteris sulaukė netikėto beldimo į namų duris. Lauke stovėjo kurjeris su gėlių puokšte. Netrukus paaiškėjo, jog sergantis vyras pasirūpino, kad kiekvieną Valentino dieną Shelly gautų po gėlių puokštę. Ir taip iki gyvenimo galo…

2014 metais Shelly ir Džimas išgirdo gniuždančią naujieną. Vyrui buvo diagnozuotas smegenų vėžys, kurį išgydyti jau nebuvo įmanoma.

“Pamenu, kaip sėdėjome ir verkėme. Tai buvo neįtikėtinai sunkus gyvenimo etapas“ – pasakoja Shelly.

Reklama

Liga progresavo milžinišku tempu ir tų pačių metų liepą moteris turėjo atsisveikinti su savo gyvenimo meile.

Artėjant Valentino dienai Shelly liūdėjo, kad šią gražią šventę teks sutikti vienai. Tačiau tada kažkas pasibeldė į namų duris.

Prie jų stovėjo kurjeris su didele gėlių puokšte. Netrukus moteris sužinojo, jog Džimas pasirūpino tuo, kad ji sulauktų gėlių per kiekvieną Valentino dieną. Ir taip iki gyvenimo galo.

Reklama

“Mano vyras yra nuostabus žmogus. Jis sugeba nustebinti net nebūdamas šalia“ – šypsosi Shelly.

Užsakymą priėmusios gėlių parduotuvės darbuotojai taip pat buvo labai sujaudinti tokio gražaus vyro poelgio.

“Džimas išsamiai papasakojo savo meilės istoriją. Jis beprotiškai mylėjo žmoną. Galvojau, kad taip būna tik Holivudo filmuose“ – sakė gėlių pardavėja.

“Tokios meilės istorijos galėtų pavydėti net patys geriausi romanai. Džimas išliks mano širdyje amžinai…“ – sako Shelly.

Štai kas yra tikra meilė…

Reklama