Skip to main content

Vyras parašė žmonai atsisveikinimo laišką, tačiau gautas atsakymas jį visiškai pribloškė

Vyras nebematė savo ateities su žmona, todėl parašė atsisveikinimo laišką ir pareikalavo skyrybų. Tačiau jis gavo tokį netikėtą atsakymą, kokio tikrai nesitikėjo…

Reklama

“Rašau šį laišką norėdamas pranešti, kad tave palieku. Net devynis metus buvau puikus vyras, tačiau niekada taip ir nebuvau įvertintas… Paskutinės kelios savaitės buvo tiesiog pragariškos… O štai šiandien paskambino tavo viršininkas ir pranešė, kad išėjai iš darbo. Tai buvo paskutinis mano kantrybės lašas!

Praėjusią savaitę net nepastebėjai, kad apsikirpau. Pagaminau tavo mėgstamiausią patiekalą ir netgi užsidėjau tavo dovanotus marškinius. Nepastebėjai net ir to… Viską suvalgei per kelias minutes ir nieko nesakiusi nuėjai žiūrėti serialo.

Reklama

Niekada nebesakai “myliu“ ir apskritai nenori turėti lytinių santykių. Juk būtent šie dalykai ir sustiprina poros santykius. Greičiausiai esi neištikima arba nebemyli manęs. Kaip ten bebūtų, man jau visko gana…

Tavo vyras.

PS: gali manęs ieškoti. Išvykau su tavo drauge Kristina į kitą miestą. Sėkmės“.

Reklama

Į vyro laišką žmona atsakė taip:

Net neįsivaizduoji, kaip mane pradžiugino šis laiškas. Taip, santuokoje mes devynis metus, tačiau tu tikrai nebuvai pavyzdingas vyras. Aš žiūriu serialus, nes pavargau nuo nuolatinių tavo skundų.

Aš tikrai pastebėjau, kad tu apsikirpai, bet ši šukuosena tau velniškai netinka. Mama visada mane mokė, kad geriau patylėti, nei įžeisti kitą žmogų. Taip ir padariau. Kai gaminai “mėgstamiausią“ mano patiekalą, turbūt sumaišei mane su Kristina. Nuo seno žinau, kad tai būtent jos mėgstamiausias patiekalas.

Reklama

Kalbant apie marškinius, tai pamiršai nuo jų nuplėšti etiketę su kaina “49,99 eurai“. Pradžioje galvojau, kad tai tik paprasčiausias sutapimas, jog Kristina tą dieną iš manęs pasiskolino 50 eurų. Nepaisant visų sunkumų, aš tave mylėjau ir tikėjau, jog viską įveiksime kartu.

Taigi po to, kai loterijoje laimėjau 3 milijonus eurų, išėjau iš darbo ir nupirkau mums bilietus į Balį. Tačiau grįžusi namo tavęs neberadau…

Reklama

Turbūt taip buvo lemta… Tikiuosi, kad dabar gyvenime turi viską apie ką svajojai…

Tavo buvusi ir be galo turtinga žmona.

PS: advokatas mane patikino, kad dėl šio tavo laiško iš manęs negausi nė cento. Tad sėkmės tau gyvenime!“.

Reklama