Skip to main content

Tėtis įėjo į sūnaus kambarį ir rado jį idealiai sutvarkytą. Ant lovos paliktas sūnaus atsisveikinimo laiškas sugraudino vyrą, tačiau laiško pabaiga visiškai pribloškė

Vaikų auklėjimas tai procesas, kuris niekada nėra pas visus vienodas.  Dauguma tėvų sutiks, kad problemos gali būti dažnai panašios, tačiau kiekviena šeima yra unikali ir turi savų unikalių situacijų. Tačiau visi sutiktų, kad labiausiai tėvai baiminasi, kad su jų vaikais neatsitiktų nieko blogo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Sunku būtų įsivaizduoti jausmą, kai įeini į savo vaiko kambarį ir sužinai, kad jis pabėgo iš namų ar dar blogiau, jam kas nors atsitiko. Vienas tėvas pasidalino savo išgyvenimais po to, kai ieškodamas sūnaus jis įžengė į jo nepriekaištingai sutvarkytą kambarį ir rado sūnaus atsisveikinimo raštelį.

Asociatyvi nuotrauka

Tėvui adresuota žinutė dar nepradėjus skaityti sukėlė jam siaubą, nes galvoje pirmiausiai gimsta pačios baisiausios mintys. 

„Brangus tėti, 

Man labai skaudu, tačiau aš neturiu kitos išeities, tik atsisveikinti su tavimi tokiu būdu. Nusprendžiau išsikraustyti iš mūsų šeimos namų ir pradėti savarankišką gyvenimą. Su Monika nutarėme apsigyventi kartu, už porą šimtų nusipirkome miške rastą seną trobą. Suprask mane, aš nenorėjau tau to pasakoti į akis, nes žinojau, kad sukelsite triukšmą.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Aš labai myliu ją ir labai norėčiau, kad jūs kada nors priimtumėte ją kaip savą nepaisant jos tatuiruočių ir auskarų ant kūno. Svajoju taip pat apie tai, kad jos vyresnis amžius taip pat nebūtų jums trukdis ją kada nors pamilti kaip dukrą. Man svarbu, kad mane suprastumėte ne tik dėl mano meilės jai, tačiau ir todėl, kad ji nėščia.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Monika yra tikra, kad mes būsime labai laimingi. Jau pasiruošėme žiemai malkų, todėl tikrai išgyvensime kartu. Mūsų meilė vis vien yra svarbiausia, ko mums reikia. Svajojame apie daug vaikų. Žinau, galvoji, kaip mes juos išmaitinsime gyvendami miške. Man vis dėlto tik 15-ka, tad darbo vargiai gausiu. Tačiau nesijaudink, mes turime puikų planą.

Asociatyvi nuotrauka

Monika man papasakojo, kaip lengva yra auginti ir pardavinėti kanapes. Juk greitai ją ir legalizuos, o kokius pinigus galima užsidirbti užauginus vos keliolika krūmų. Kol augalai augs, mes galėsime prisidėti pardavinėdami ir ekstazi ar kokainą. Galbūt puikiai pavyks gaminti ir heroiną.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Nesijaudink tėti, Monika yra labai tikinti. Kartu daug meldžiamės, ypač dėl to, kad ji greičiau pasijaustų geriau. Monikai prieš keletą metų buvo diagnozuotas AIDS, todėl pinigai mums reikalingi ir jos vaistams. Ji tikrai yra nuostabi mergina ir yra verta ilgo gyvenimo! Tėti, tu nesijaudink dėl manęs. Man jau 15-ka, aš jau žinau, kaip man gyventi.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Esu tikras, kada nors grįšime ir supažindinsime jus su jūsų anūkais. 

Su meile, 

Tomas. 

p.s. Tėti, viskas, ką parašiau iki šiol, yra melas. Esu pas Martyną.

Asociatyvi nuotrauka

Norėjau tau tik parodyti, kad egzistuoja kur kas baisesni ir blogesni dalykai, nei blogi pažymiai. Pasirašyk mano pažymių knygelėje, kurią palikau virtuvėje ir nepyk dėl mano rezultatų. 

Paskambink, kai jau saugu bus grįžti namo!”

Reklama