Skip to main content

Vyras gavo laišką iš buvusio šeimininko, kurio bute jis kadaise gyveno. Nors du vyrai nepalaikė jokio ryšio, netikėto laiško turinys buvusį nuomininką tiesiog pribloškė

Kiekvienas, kuris nors kartą ieškojo sau buto ar namo nuomai, galėtų paliudyti, kaip iš tiesų sunku rasti tinkamą, gražų būstą. Dar sunkesnis dalykas yra surasti butą, su kurio savininkais galima sukurti gražius, taikius ir nuoširdžius santykius.

Reklama

Tiesa yra ta, kad kur kas dažniau girdime istorijas, kai tarp turto savininko ir laikinai juo besinaudojančių žmonių lengvai kyla nesantaika ir konfliktai dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kai Chris Robarge iš Masačiusetso valstijos gavo žinutę iš buvusio nuomotojo, jis nustebo.

Su buto, kurį kadaise Chris nuomojo, savininku jis nekalbėjo jau keletą metų. Žinutėje buvęs nuomotojas paprašė Chris dabartinio adreso, kuriuo jis norėjo kažką nusiųsti. Chris su tuo vyru kadaise sutarė puikiai, jis prisiminė, kad tas butas buvo jo tikrieji namai, kuriuose jam buvo jauku ir gera.

Reklama

Chris išsinuomojo tą butą tada, kai išsiskyrė su žmona. Jis prisiminė, kad šeimininkas buvo sukalbamas vyras, nereikalavo pernelyg didelės nuomos kainos. Tačiau Chris niekaip negalėjo suprasti, kam šeimininkui buvo reikalingas jo dabartinis adresas.

Reklama

Viskas paaiškėjo tada, kai vieną dieną pašto dėžutėje jis rado laišką. Atidaręs jį jis pamatė laišką, kuris paaiškino, kokiu tikslu su juo susisiekė buvęs šeimininkas. Pasirodo, tas žmogus neseniai pardavė savo butą ir pakilus rinkos kainoms, jis gavo neblogą pelną.

Tačiau labiausiai Chris pribloškė tai, kad jis panoro pelnu pasidalinti su visais savo buvusiais nuomininkais! Tada voke Chris rado ir 2500 dolerių čekį, išrašytą jo vardu. Buvęs šeimininkas pripažino, kad būtent nuomininkai mokėdami nuomos mokestį jam pagelbėjo išlaikyti tą turtą ir galiausiai užauginti jo vertę.

Reklama

Tai buvo labai paprastas paaiškinimas, nes iš tiesų, vyras pasidarė didelį pelną už butą, kurį praktiškai išmokėjo jį nuomavę žmonės. Chris buvo priblokštas tokio dosnumo ir nuoširdumo. Jis niekada nebuvo girdėjęs apie tokį nuomotojų dosnumą, nes įprastai visi laikosi įsikibę savo turto nagais ir dantimis.

Reklama

Vyras matematiškai ir procentaliai paskaičiavo, kiek kiekvienam buvusiam nuomininkui priklauso pelno ir kiekvienam išsiuntė po čekį.

“Aš džiaugiuosi pasidalindamas tuo, prie ko visi prisidėjote. Tai nėra didelė suma pinigų, tačiau tai šis tas!”– laiške į Chris kreipėsi buvęs šeimininkas.

Su jo leidimu Chris patalpino savo istoriją internete, norėdamas parodyti, kokių gerų ir nuoširdžių vis dėlto yra žmonių. Įkvėptas tokio gerumo Chris pats nusprendė skleisti jį toliau ir 2000 dolerių iš jam atsiųstos sumos jis pats paaukos kitiems. Likusius 500 jis panaudos automobilio remontui, kurio jam labai šiuo metu reikia.

Aš vis dar esu šoke dėl tokio gražaus poelgio. Viena galiu pasakyti – yra žmonės, kurie daug kalba apie žmogiškasias vertybes, o yra žmonės, kurie jomis iš tiesų gyvena. Tai yra puiki patirtis kuri primena, kad gerumu galima dalintis visada, nesvarbu, turi daug ar mažai. Kiekvienas tą galime”– užbaigė Chris. Nors ši istorija iš tiesų neįtikėtina, ji įrodo, kad ne viskas pasaulyje yra juoda ar balta, ne visi žmonės yra gobšūs ir savaudiški. Šis puikus šeimininko poelgis parodė pagarbą ir įvertinimą žmonėms, kurie prisidėjo praktiškai prie jo  dabartinės gerovės. Puikus, nors ir retas poelgis, vertas pagarbos!

 

Reklama