Skip to main content

Sužinojusi apie vyro neištikimybę moteris parašė laišką jo meilužei. Laiško turinys atima žadą

Neištikimybė yra pats skaudžiausias dalykas, kurį gali patirti vienas iš partnerių. Tačiau ši moteris tiesiog išskirtinai susitvarkė su situacija, kai sužinojo apie vyro neištikimybę.

Moteris parašė laišką vyro meilužei ir paaiškino, kaip netrukus pasikeis jos gyvenimas.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

“Miela Viktorija,

norėčiau tau padėkoti už tai, kad palikai įkandimo žymes ant mano vyro kaklo. Labai dėl to džiaugiuosi, brangioji! Tu padėjai man ir mano vaikams išsilaisvinti!

Norėdama atsidėkoti – dovanoju savo vyrą! Jeigu nuspręsi atsiimti savo prizą, tai prieš tai turėtum žinoti šias taisykles.

Asociatyvi nuotrauka

Privalėsi finansiškai jį remti. Jis bus atsakingas už mano ir mūsų dviejų vaikų išlaikymą, nes paskutinius 10 metų praleidau augindama jo vaikus. Taigi, brangioji, pamiršk apie jo uždirbtus pinigus. Nuo šiol jie yra mano!

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Teks nupirkti ir naujų drabužių. Galbūt bus sunku patikėti, tačiau įvyko beprotiškas dalykas. Tą dieną, kai pamačiau “meilės kąsnelius“ ant ko kaklo, mūsų miegamajame atsirado milžiniška juodoji skylė. Ji akimirksniu susiurbė visus vyro drabužius. Dabar galėsi jį aprengti taip, kaip tau patinka. Nupirk odines kelnes. Arba pavadėlį. Žodžiu, kaip tik tau patinka.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Turėsi jį išleisti kas antrą savaitgalį. Jie bus skirti laisvalaikiui su mūsų vaikais.

Ai, beje, teks ir atsisveikinti su normaliu seksualiniu gyvenimu. Aš esu įsitikinusi, kad praėjusią naktį tu suo nesimylėjai. Po patirtos nugaros traumos jo daikčiukas tinkamai nebefunkcionuoja. Šioje situacijoje gali padėti stebuklingos tabletės, tačiau net ir jos suteiks vos dvi minutes džiaugsmo. Dažniausiai jis net nebandys… Geriau nusipirk baterijų įvairiems žaisliukams! Teks su tuo susitaikyti…

Asociatyvi nuotrauka

Atmink, kad dabar jo jau nesugrąžinsi man. Aš jo tikrai neįsileisiu į savo namus. Jis turėjo gražų ir ramų gyvenimą, tačiau reikėjo pasilinksminti su tavimi! Linkiu jums sėkmės ateityje, tačiau vargu ar kada sukursite tai, ką jis turėjo su manimi.

Taigi, norėčiau dar kartą padėkoti, Viktorija! Tu man parodei, kad 14 metų kartu ir du vaikai yra mažiau verti, nei pasilinksminimas su kita moterimi. Aš susitaikiau su savo pralaimėjimu ir atiduodu vyrą… Jis visas tavo!“.

Reklama