Skip to main content

Vyras peržiūrėjo vaizdo stebėjimo kameros įrašą ir pamatė, kad į jo kiemą buvo užėję trys vaikai. Vyras liko priblokštas nuo to, ką padarė nepažįstami jaunuoliai

Kiekvieną dieną skaitant apie įvairius nusikaltimus tenka vis labiau nusivilti žmonija. Kartais atrodo, kad gerų žmonių lieka vis mažiau ir mažiau…

Vis dėlto tarp visų blogų dalykų, kuriuos matome kiekvieną dieną, yra ir nuostabių poelgių!

Reklama

Vaizdo įrašas, kuriuo pasidalino Kolorado valstijos gyventojas Jamie Carlton, yra puikus to pavyzdys. Jame užfiksuoti trys vaikai – Haylie, Reagan ir Ashley, kurie gražina piniginę teisėtam jos savininkui. Siūlome susipažinti plačiau su šia istorija.

Jamie Carlton įkeltame vaizdo įraše galima matyti, kaip trys vaikai artėja prie jo namų durų.

“Tai nutiko praėjusį trečiadienį prie mano namų Kolorado valstijoje. Jeigu jūs praradote tikėjimą žmonija, tai ši istorija pakeis jūsų nuomonę. Šie vaikai yra nuostabūs! Norėčiau juos surasti, kad galėčiau padėkoti ir atsilyginti. Jeigu juos pažįstate – susisiekite su manimi“ – rašė vyras.

Reklama

Vaizdo įraše galima girdėti vaikus sakant: “Mes radome jūsų piniginę šalia automobilio ir pagalvojome, kad galime grąžinti ją jums. Padėsiu ją čia, kad niekas nepaimtų pinigų“.

Verta paminėti, kad piniginėje buvo 700$. Tai didelė suma vaikams, kurią jie galėjo tiesiog pasisavinti.

Nenuostabu, kad vaizdo įrašas staigiai išplito internete ir buvo teigiamai įvertintas daugybės žmonių. Keletas JAV naujienų stočių susisiekė su Haylie ir gavo komentarą. “Mes tiesiog pamanėme, kad tai bus geras darbas. Apie pinigų pamėimą net neturėjome minties“.

Reklama

Haylie ir Reagan mama Kerrie vėliau sakė: “Galėčiau prisiimti nuopelnus už vaikų auklėjimą, tačiau to tikrai nedarysiu. Jie ten buvo vieni ir patys nusprendė grąžinti piniginę savininkui“.

“Manau visi tėvai tikisi, kad jų vaikai elgiasi garbingai, kai artimųjų nėra šalia. Didžiuojuosi šiuo poelgiu!“.

Gražaus vaikų poelgio vaizdo įrašas:

Reklama