Skip to main content

Miesto valdžia ketino 90-metei moteriai skirti tūkstantinę baudą. Tačiau tada senolė pamatė, kaip į jos kiemą ateina nepažįstami žmonės

Pagyvenę žmonės turi labai daug ką pasiūlyti. Vien jų išmintis gali suteikti begalę gyvenimiškų pamokų jaunajai kartai. Todėl niekada neturėtume pamiršti senukų, kurie gyvena mūsų kaimynystėje.

Reklama

Agnes yra 90-metė našlė, kuri gyvena viena. Pagyvenusiai moteriai labai reikėjo pagalbos susitvarkant kiemą, pašiūrę ir namus. Vienas senolės giminaitis nusprendė pasinaudoti jos kiemu ir užversti įvairiausiu šlamštu. Galiausiai Agnes kieme buvo tiek šiukšlių, kad nebuvo galima net normaliai praeiti.

Miesto valdžia liepė viską susitvarkyti arba už kiekvieną pradelstą dieną bus skiriama tūkstantinė bauda.

Pati Agnes jau nepajėgė susitvarkyti savo kiemo, o į ką kreiptis pagalbos neturėjo. Visa netvarka iš moters kiemo buvo spėjusi persikelti jau ir į namus. Senutė gyveno name su kiauru stogu, o į vidų pradėjo skverbtis įvairiausi graužikai.

Reklama

Galiausiai moteris nusprendė kreiptis į “Operation Blessing“ organizaciją, kuri suteikia įvairią pagalbą likimo nuskriaustiems žmonėms.

Agnes labai reikėjo, kad kas nors pagaliau išvežtų šiukšles iš jos kiemo, o “Operation Blessing“ sutiko padėti. Savanoriai nugriovė kritinės būklės pašiūrę, ištempė seną kemperį iš kiemo ir sutvarkė moters namą.

Reklama

Agness buvo be galo dėkinga organizacijai už pagalbą, tačiau išėjusi į sutvarkytą kiemą ji pamatė kai ką netikėto.

Moteriai nusprendė padėti ne tik organizacijos nariai, bet ir visiškai nepažįstami žmonės. Paaiškėjo, kad “Operation Blessing“ paprašė Agness gatvėje gyvenančių žmonių pagalbos ir šie mielai sutiko padėti.

Galima tik pasidžiaugti, kad senutei nebegresia jokios baudos ir jis gali mėgautis švariu kiemu. Ši moteris nusipelno garbingos senatvės!

Istorijos vaizdo įrašas:

Reklama