Skip to main content

Vyras atvyko į susitikimą su slaugytoja, kurią ketino pasamdyti sergančios mamos priežiūrai. Tačiau tada paaiškėjo pribloškianti tiesa apie slaugę

Lietingą 2014-ųjų dieną Chris Wright su šeima važiavo į bažnyčią Džordžijos valstijoje, kai šalikelėje pastebėjo sustojusį automobilį. Chris sustojo ir paklausė ponios, ar jai viskas gerai. Moteris paaiškino, kad jai baigėsi kuras ir ji ketino eiti iki artimiausios degalinės.

Reklama

Ta moteris buvo vieniša dviejų vaikų mama TunDe Hector, kuri tuo metu išgyveno skyrybas ir turėjo rimtų finansinių problemų.

“Vieną sekmadienį kelyje man pasibaigė kuras. Aš pasiėmiau kanistrą ir ruošiausi eiti iki degalinės, nors kišenėje turėjau tik 5$. Tada sustojo šis jaunas vyras ir paklausė ar man reikia pagalbos“ – pasakoja TunDe.

Ji papasakojo savo istoriją vyrui po to, kai jis pasisiūlė pavežti iki artimiausios degalinės. Chris užjautė vienišą motiną.

“Aš tiesiog jaučiau, kad Dievas man sako: “Nesvarbu, kiek pinigų turi kišenėje, atiduok juos šiai moteriai“. Aš jai daviau 40 dolerių, o ji pradėjo verkti. Net nežinojau, ar dar kada pamatysiu šią moterį, bet jaučiau, kad elgiuosi teisingai“ – prisimena Chris.

Reklama

Dosnus nepažįstamasis užpildė moters kanistrą ir parvežė ją atgal iki automobilio.

“Pamaniau, kad Dievas atsiuntė man šį geraširdį žmogų“ – sako TunDe.

Nuo tos dienos praėjo trys metai. Chriso mama Judy susirgo Parkinsono liga, o jos būklė kasdien blogėjo. Šeima nusprendė surasti slaugytoją, kuri padėtų sergančiai moteriai namuose.

Reklama

Vieną dieną Chrisui paskambino tėtis ir papasakojo apie slaugę, kuri paliko puikų įspūdį. Vyras sūnui pasakė, kad Judy jaučiasi kur kas geriau, kai slaugytoja yra šalia. Sūnus iš karto norėjo susipažinti su šia moterimi.

Chrisui, kaip ir jo tėvams, labai patiko naujoji slaugytoja. Ji pasiteiravo vyro, į kokią bažnyčią jis eina. Chris atsakė, kad į Cornerstone, o slaugytoja papasakojo, kaip prieš kelis metus ji sutiko nuostabų žmogų. Jis užpildė jos degalų baką ir davė 40$, kai jai to labiausiai reikėjo.

Tada Chris suprato, kas yra ši moteris.

“Tai buvau aš“ – ašarodamas tarė jis.

Moteris paprašė Chriso nusiimti kepurę ir suprato, kad tai tikrai jis. Jie abu pradėjo verkti, o tai buvo ypatingas momentas visai šeimai.

Reklama

TunDe labai atsakingai rūpinosi Judy ir pasirodydavo net tomis dienomis, kai jai būdavo laisvadieniai. Bėgant laikui šeima dar artimiau susipažino su moterimi. Jie žinojo, kad TunDe svajonė yra mokytis slaugytojų mokykloje, tačiau ji negali sau to leisti.

Reklama

Deja, bet vėliau Judy mirė.

Šeima buvo labai dėkinga už visą moters pagalbą ir paprašė žmonių paaukoti pinigų, užuot pirkus gėles per Judy laidotuves. Šie pinigai turėjo būti skirti apmokėti TunDe mokslus.

Jiems pavyko surinkti 8000$, tačiau netrukus istorija išplito internete ir viso buvo surinkta net 35 000$.

“Tai negali būti tik paprastas atsitiktinumas. Manau, kad mūsų susitikimą nulėmė Dievas“ – istoriją užbaigia Chris.

Reklama