Skip to main content

Vaikinas ketino aukcione nupirkti žuvusio tėčio automobilį, tačiau jį laimėjo daugiau pinigų pasiūlęs vyras. Vaikinas apsiverkė, nes prie jo priėjęs nepažįstamasis pasakė pribloškiantį dalyką

Artimo žmogaus netektis yra vienas skaudžiausių įvykių, kuris gali nutikti mūsų gyvenime. Skaudu ne tik dėl to, kad prarandama galimybė pamatyti juos dar kartą, bet ir dėl to, kad visos kartu praleistos akimirkos tapo tik prisiminimais, kurie bėgant laikui gali išnykti.

Reklama

Vaikams netekti savo tėvų jauname amžiuje yra labai traumuojantis dalykas. Ypač tada, kai vaiko ir tėvo ryšys buvo neįtikėtinai stiprus.

Prieš 12 metų Tanner neteko savo tėčio Sam. Tanner be galo didžiavosi savo tėčiu, kuris buvo policijos pareigūnas. Vyras žuvo tarnybos metu, kai bandė sulaikyti automobilio vagį.

Įtariamajam išlipus iš vogto automobilio, Sam bandė jį sulaikyti, tačiau buvo nušautas. Vėliau žuvo ir vagis, kurį neutralizavo Sam kolega. Tanner buvo vos 15 metų, kai įvyko ši tragiška nelaimė. Galima tik įsivaizduoti, kokį didelį skausmą jaunuolis turėjo išgyventi tą akimirką.

Reklama

Tanneriui beliko gyventi prisiminimais apie savo tėtį, o kiekvienas jo daiktas jaunuoliui tapo neįkainojamas. Sam ir Tanner jungė viena didelė aistra – automobiliai. Jaunuolis visada svajojo turėti tokį automobilį, kokį vairavo jo tėtis tarnybos metu.

Po kurio laiko Sam tarnybinis automobilis buvo parduodamas aukcione, todėl sūnus svajojo, kad būtent jis nusipirks šį automobilį ir išsaugos dar vieną prisiminimą apie tėtį.

Reklama

Automobilis Dodge Charger buvo įvertintas net 12 500 dolerių, todėl Tanner bandė surinkti aukų, kurios padėtų laimėti aukcione. Deja, bet jaunuoliui pavyko surinkti tik kiek daugiau nei 3000 dolerių. Vaikinas suprato, kad tokios sumos tikrai nepakaks laimėti aukcione.

Aukciono metu Tanneriui pasidarė aišku, kad jo svajonei nebus lemta išsipildyti. Statymų suma greitai perkopė visas jaunuolio galimybes. Vaikinas neturėjo kitos išeities, kaip tik stebėti aukciono eigą ir vėliau pasveikinti tą, kuris laimės aukcioną.

Galiausiai statymo suma pasiekė 60 000 dolerių ir penkis kartus viršijo pradinę automobilio kainą. Jį laimėjo vyras, vardu Steve Wells.

Reklama

“Na, aš bent jau pabandžiau“ – save guodė Tanner.

Tuo metu vaikinas dar nežinojo, kokia didelė staigmena jo laukia. Kai Steve buvo įteikti automobilio rakteliai, jis atsisuko į Tanner, o tai, kas nutiko toliau, buvo tiesiog neįtikėtina. 

Aukcioną laimėjęs vyras net neplanavo pasilikti automobilio. Steve kovojo tik dėl to, kada ši įspūdinga suma papildytų policijos biudžetą, o patį automobilį jis ketino atiduoti tam, kuriam jis yra ypatingas.

Reklama

Steve žinojo Tanner ir jo tėčio istoriją, todėl viskas buvo kruopščiai suplanuota nuo pradžių. Aukciono dalyviai iš pradžių buvo priblokšti, tačiau netrukus pasigirdo garsūs plojimai. Tą dieną Tanner ir jo artimieji namo grįžo su paskutiniu Sam prisiminimu.

Galima tik pagirti Steve Wells, kuris nesudvejojęs atidavė automobilį tam, kuriam jis yra be galo svarbus. Tai buvo neįtikėtinai gražus nepažįstamojo poelgis dėl vaikino, kuriam paprastas materialus daiktas buvo kai kas daugiau. 

Reklama