Skip to main content

Tėvai gedėjo žuvusio sūnaus, tačiau vieną dieną juos pasiekė nepažįstamo kūdikio nuotrauka, kuri atskleidė neįtikėtiną dalyką

Kiekvienas kariškis drąsiai pasakys, kad tarnavimas savo šaliai yra didelė garbė. Deja, bet kartais tenka paaukoti savo gyvybę už tėvynę ir bendražygius.

Vienas tokių buvo ir JAV kariškis Michael Ollis.

Reklama

24-erių metų vyras tarnavo Afganistane, kai jį su bendražygiais užpuolė savižudis teroristas.

Michael Ollis paaukojo savo gyvybę, kad tik išgelbėtų savo bendražygius. Vienas jų buvo ir Lenkijos karys Karol Cierpica. Šiandien vyras sako, kad už išgelbėtą gyvybę yra dėkingas būtent Michael.

Po kurio laiko Karol susilaukė sūnaus, tačiau pirmą kartą į jį pažvelgęs suprato, kad šis mažas berniukas pasaulį išvydo tik dėl to, kad Michael Ollis paaukojo savo gyvybę.

Norėdamas pagerbti gyvybę paaukojusį kolegą, Karol sūnui davė savo herojaus vardą.

Reklama

Žemiau esančioje nuotraukoje galime matyti, kaip Michael Cierpica glaudžiasi prie pliušinio meškiuko, pagaminto iš kariškio Ollis uniformos. Nors pats Ollis negali būti šalia, galima net neabejoti, kad jis iš viršaus stebi savo mažąjį bendravardį.

Afganistane žuvusio kariškio tėvai labai sunkiai išgyveno šią siaubingą netektį, tačiau dabar mažą berniuką vadina savo anūku.

Reklama

“Džiaugiamės, kad Karol davė savo sūnui Michael vardą. Tai mums yra neįtikėtinai svarbu…“ – pasakoja žuvusio kariškio tėvai.

Michael Ollis tėvai taip pat įkūrė labdaros fondą, kurio tikslas yra padėti kitoms žuvusių kariškių šeimoms.

Šio drąsaus kariškio pasiaukojimas turėtų įkvėpti kiekvieną…

Reklama