Skip to main content

Sužadėtiniai žinojo, kad abu gimė tą pačią dieną, tačiau tik po jų vestuvių viena iš močiučių atliko savo tyrimą ir atskleidė jaunavedžiams neįtikėtiną paslaptį

Yra sakoma, kad kiekvienas žmogus turi tą antrąją pusę, su kuria tiesiog lemta susitikti ir būti kartu. Vienai porai žvaigždės nulėmė jų likimą nuo pat pirmų jų gyvenimo valandų. Jessica Gomez ir Aron Bairos buvo supažindinti per bendrų draugų vakarėlį. Mergina ir vaikinas iš karto krito vienas kitam į akį.

Reklama

Ilgainiui susipažinę jie atrado dar daugiau panašumų, sutapimų ir bendrų dalykų, kurie jų ryšį ir trauką vienas kitam stiprino ir stiprino. Galiausiai pradėję susitikinėti ir rimtai draugauti jie suprato, kad turi vieną ir tą patį gimtadienį! Paaiškėjo taip pat kad jie buvo skirtingų, tarpusavy konkuruojančių mokyklų mokiniai.

Atrodo, jų keliai turėjo vis labiau sukti į skirtingas puses, tačiau pažintis suvedė juos ir atskleidė neįtikėtinas detales. Jessica manė, kad Aron juokauja, norėdamas pasirodyti šmaikščiu, tačiau jis iš tiesų gimė tais pačiais metais ir tą pačią dieną. Jų santykiai buvo pavyzdiniai – jie neįtikėtinai karštai mylėjo vienas kitą ir buvo vienas kito užnugariu.

Reklama

Galiausiai po 9 metų draugystės pora atšoko savo vestuves. Kai visa šeima susirinko prieš ir po šventės, giminėms tapo smalsus jų ryšys ir jų gimimo istorija. Labiausiai tuo susidomėjusios buvo močiutės, kurios geriau nei mamos prisiminė savo anūkės ir anūko gimimą.

Reklama

Viena iš močiučių nusprendė atlikti savo detektyvinį tyrimą ir sužinoti daugiau detalių apie tą lemtingą vaikų gimimo dieną. Tai, ką ji surado, buvo neįtikėtina ir būtina sužinoti anūkams. Pasirodo, jie ne tik gimė tą pačią dieną, tačiau ir toje pačioje ligoninėje.

Jų mamos net pasisveikino viena su kita susitikusios ligoninės koridoriuje prieš gimdymą. Labiausiai neįtikėtina buvo tai, kad Jessica ir Aron buvo vieninteliai tą dieną gimę kūdikiai. Nors istorija skamba iš tiesų neįtikėtinai, tačiau atrodo, kad šiai porai lemta buvo būti kartu jau nuo pirmųjų jų gyvenimo valandų.

Reklama

Jessica ir Aron niekada net nesusimąstė dėl visų savo gimimo detalių, tačiau močiutės atradimas buvo beveik paliudijimas, kad lemtis ir aukštesnės jėgos “žinojo, ką daro”. Šeima atrado net iškarpą iš ligoninės laikraščio, kuriame buvo paskelbti Jessica ir Aron gimimo duomenys.

Reklama

Jie iš tiesų buvo tik du kūdikiai, tą dieną pirmą kartą išvydę pasaulį. Nors būdami vos poros valandų amžiaus jie tikriausiai gulėjo toje pačioje patalpoje naujagimiams, galbūt jie jau tada užmezgę “kosminį ryšį”. Vieno dalyko tikrai nenuginčysi – jie iš tiesų atrodo kaip graži, ideali pora!

Reklama