Skip to main content

Pasiturintis vyras kartą per savaitę pietavo su bename, tačiau vieną dieną moteris atskleidė pribloškiančią savo paslaptį

Dažniausiai mes net nepasidomime, kodėl vienas ar kitas žmogus atsiduria gatvėje.

Kai Greg Smith pastebėjo benamę moterį šalia savo ofiso, jis susimąstė, kodėl ši nelaimėlė atsidūrė gatvėje. Amy Joe niekada neprašydavo vyro pinigų, tačiau kasdien maloniai pasisveikindavo. Būtent tai ir sukėlė Grego norą susipažinti su moterimi artimiau.

Reklama

Netrukus Greg pradėjo susitikti su moterimi kartą per savaitę. Antradieniais jie pietaudavo ir plepėdavo apie gyvenimą. Jam visada patiko pozityvus Amy požiūris į gyvenimą.

Vieną dieną Amy nustebino Gregą tikrąją priežastimi, kodėl jos gyvenimas klostosi ne taip kaip norėtų. Šia istorija vyras pasidalino savo Facebook paskyroje.

‘Praėjusią savaitę Amy Joe mane kaip reikiant nustebino… ji nemoka skaityti. Amy nerūko, negeria, nėra priklausoma nuo narkotikų ar pan. Ji tiesiog niekada neturėjo galimybės išmokti skaityti. Galima tik įsivaizduoti, kaip sunku susirasti darbą nemokant skaityti… Visus savo pinigus Amy išleidžia ant knygų ir taip bando išmokti, atrodytų elementarų dalyką. Ji pirmenybę teikia knygoms, o ne MAISTUI! Tai mane tikrai sugraudino…“.

Reklama

Greg akimirksniu suprato, kad turi padėti savo draugei. Nuo tada jis kiekvieną antradienį susitikdavo su Amy ir mokydavo ją skaityti.

“Man pasisekė, jog turiu du nuostabius tėvus, kurie manimi pilnai pasirūpino. Amy tokių neturėjo. Taigi dabar mes su ja ne tik pietaujame, bet ir mokomės skaityti. Kas savaitę paimu po naują knygą, kurią susitikę skaitome kartu, o likusią savaitės dalį ji praktikuojasi viena“.

Reklama

Tačiau Greg ties tuo nesustojo.

Jis nusivedė moterį į grožio saloną, nupirko naujų drabužių, maisto ir apgyvendino viešbutyje. Jie abu tikisi, jog su naujais įgūdžiais prasidės ir naujas gyvenimo etapas. Amy nori susirasti darbą ir galiausiai pakeisti savo gyvenimą.

Greg sako, kad jam nereikia pagyrų už pagalbą benamei moteriai. Vienintelė priežastis, kodėl jis pasidalino šia istorija, yra skatinti žmones ieškoti būdų, kaip padėti kitiems kasdieniame gyvenime.

Reklama

“Norėjau tuo pasidalinti, nes galbūt tai kažką paskatins padėti kitam žmogui. Yra daugybė žmonių kaip Amy. Ne visi jie narkomanai, tinginiai ar alkoholikai. Niekada nežinome, galbūt ir mūsų artimasis ar draugas vieną dieną atsidurs gatvėje. Padėti kitam gali būti taip pat lengva, kaip pasisveikinti ar nusišypsoti. Man pasisekė, kad galiu padėti Amy, todėl ir toliau tą darysiu“.

Reklama