Skip to main content

Moteris pabudo po Cezario pjūvio operacijos ir ruošėsi pirmą kartą susitikti su savo keturiais vaikais. Tačiau gydytojas pranešė pribloškiančią naujieną

Anastasija ir Aleksandras Merkulovai susipažino dirbdami vienoje geležinkelio įmonėje. Pamažu tarp jų užsimezgė šilti jausmai, o po kelių metų įvyko ir vestuvės. Sutuoktiniai svajojo apie šeimos pagausėjimą, tačiau pirmieji bandymai baigėsi ankstyvais persileidimas. Anastasija neketino pasiduoti ir tikėjo, kad vieną dieną jai pavyks susilaukti vaiko.

Galiausiai poros svajonė išsipildė, tačiau jau pirmojo ultragarsinio tyrimo metu paaiškėjo, kad moters pilve užsimezgė keturios gyvybės!

Reklama

Viso nėštumo metu moteris buvo atidžiai prižiūrima gydytojų ir 32-ą nėštumo savaitę jai buvo atlikta Cezario pjūvio operacija. Operacija praėjo labai sunkiai, o gydytojams teko kovoti dėl Anastasijos gyvybės. Laimei, jaunos mamos būklė stabilizavosi, o į palatą atėjęs gydytojas tarė: “Anastasija, jūs turite kovoti. Jūsų laukia penki nuostabūs mažyliai“.

Kaip vėliau paaiškėjo, viso nėštumo metu mergaitė slėpėsi už savo brolių ir nebuvo pastebėta net ultragarsinių tyrimų metu. Merkulovai buvo be galo laimingi, nes pagaliau išsipildė jų didžiausia gyvenimo svajonė.

Reklama

Sutuoktiniai dažnai sulaukia klausimo, kaip jiems pavyksta susitvarkyti su tiek daug vaikų?

Kol vaikai buvo dar labai maži, Anastasija susitvarkydavo viena, o vyras padėdavo grįžęs iš darbo.

Tačiau po šešių mėnesių Aleksandras išėjo tėvystės atostogų, nes mažyliai pradėjo šliaužioti ir mamai vienai nebuvo įmanoma fiziškai paskui juos suspėti.

Šiuo metu šeima gyvena name, kurį paveldėjo iš močiutės.

Nepaisant užklupusių rūpesčių, poros jausmai tik dar labiau sustiprėjo. Aleksandras stengiasi padėti žmonai visose gyvenimo situacijose.

Reklama

“Iš pradžių buvo sunku tiek finansiškai, tiek fiziškai. Dabar situacija kardinaliai pasikeitusi. Vaikai paaugo ir nemažai dalykų gali padaryti patys. Tačiau pirmaisiais gyvenimo metais galvojau, kad tikrai išprotėsiu… Nepaisant visų sunkumų, su vyru mylime vienas kitą taip pat, kaip ir draugystės pradžioje. Dabar tik turime daugiau atsakomybių dėl savo vaikų“.

“Gimdžiau keturis, bet gavosi penki“ – nusijuokia penketuko mama.

Galima tik palinkėti šiai gražiai šeimai sėkmės ateityje!

Reklama