Skip to main content

Nėščia moteris nuvyko į ultragarsinį tyrimą, tačiau jo metu gydytojas staiga nutilo. Po akimirkos nėščioji sužinojo pritrenkiančią naujieną

Britė Rebecca Roberts ir jos vyras Rhys labai apsidžiaugė, kai sužinojo apie būsimą šeimos pagausėjimą. Pirmą kartą pas gydytojus apžiūrai Rebecca nuvyko septintą nėštumo savaitę. Ją apžiūrėjęs gydytojas užtikrino, kad viskas vyksta įprastai, be jokių problemų.

Sutuoktiniai galėjo šiek tiek lengviau atsikvėpti ir toliau mėgautis laukimu. Kitas vizitas buvo numatytas po 5 savaičių.

Reklama

Antrojo vizito metu, kai gydytojas apžiūrinėjo Rebeccą ir joje besiformuojantį mažylį, atmosfera kabinete labai staiga pasikeitė. Gydytojo veidas tapo pasimetęs ir susirūpinęs. Netrukus jis suprato, ką mato ekrane ir jo akys tiesiog išsipūtė. Išsigandusi moteris paprašė paaiškinti, kas nutiko, tačiau ji visiškai nesitikėjo tokio gydytojo atsakymo.

Pirmojo vizito metu gydytojas akivaizdžiai matė vieną vaiką, tačiau šį kartą Rebeccos įsčiose buvo jau du mažyliai. Gydytojas paaiškino, kad Rebeccos atveju įvyko neįtikėtinai retas reiškinys, vadinamas superfetacija.

Reklama

Ji nešiojo dvynius, kurie nėra tikri dvyniai, nes jų gyvybės užsimezgė skirtingu metu. Skirtumas buvo apie 3 savaitės. Superfetacija yra labai retas reiškinys, tad Rebeccos nėštumas buvo vienas iš keliolikos, užfiksuotų visame pasaulyje.

Reklama

Tai atsitinka, kai moteris pastoja, kuomet gimdoje jau formuojasi kitas gemalas. Šis reiškinys gali pasireikšti pirmą ar antrą nėštumo mėnesį. Tada vaisiai yra skirtingo amžiaus, taip pat gali būti skirtingų lyčių.

Rebbecos atvejis buvo vienas naujausių superfetacijos atvejų pasaulyje, tad nėštumas šią porą padarė tikromis žvaigždėmis socialinėje medijoje. Superfetacija nėra savaime pavojingas reiškinys, tačiau kadangi mažyliai yra skirtingo amžiaus ir dydžio, buvo būtina stebėti, kaip pasiskirsto mažylių augimas gimdoje ir ar vienam iš jų netrūksta maisto ar deguonies dėl kito vaisiaus.

Reklama

33-os nėštumo savaitės metu mažylių būklė tapo šiek tiek pavojinga, todėl buvo nuspręsta atlikti Cezario pjūvį. Laimei, abiejų vaikų būklė buvo stabili. Mažesnioji sesutė vardu Rosalie praleido 3 mėnesius intensyvios terapijos skyriuje, o jos didesnis broliukas Noah ten praleido tik mėnesį. Britė tapo neįprastų dvynių, kurių amžius skiriasi, mama.

Reklama

Ji pripažįsta, kad nesunku įžvelgti skirtumus tarp dvynių. Brolis ir sesuo turi panašius veido bruožus, tačiau aiškiai matyti, kad jie nėra tikri dvyniai. Šiandien ši šeima gyveną normalų, linksmą ir sveiką gyvenimą.

Nors Rosalie yra mažesnė už savo broliuką, ji yra sveika ir laiminga mergaitė. Belieka tik palinkėti šiai gražiai šeimai kuo didžiausios sėkmės ateityje!

Reklama