Skip to main content

Tėvas užtiko dukrą lovoje su nepažįstamu vaikinu ir sureagavo labai netikėtai. Tačiau po aštuonių mėnesių vyras sužinojo pritrenkiančią naujieną

Eilinį savaitgalio rytą vyras nusileido į pirmą aukštą, kur rado savo septyniolikmetę dukrą miegančią nepažįstamo vaikino glėbyje. Jaunuoliai net neprabudo…

Vyras paruošė pusryčius ir užlipęs į antrą aukštą liepė žmonai, sūnui ir jaunesnei dukrai būti tyliems, nes pirmame aukšte dar kai kas miega.

Reklama

Valgomasis stalas yra maždaug už septynių metrų nuo sofos, ant kurios saldžiai miegojo nepažįstamas vaikinas ir dukra. Šeima susėdo prie stalo ir tėtis garsiai sušuko:

– Jaunuoliai, kylam!

Vaikinas staigiai pašoko nuo sofos.

– Ateikit pusryčiauti, – vyras pasakė piktu tonu. Nepažįstamą jaunuolį išmušė prakaitas.

Šeimos galva patraukė kėdę nuo stalo ir pakvietė nepažįstamą vaikiną prisėsti. Likę šeimos nariai tyliai valgė. Tie septyni metrai nuo sofos buvo patys sunkiausi per visą jaunuolio gyvenimą. Netrukus jis prisėdo šalia šeimos.

Vyro sūnus uždėjo ranką nepažįstamam vaikinui ant peties ir giliai atsiduso.

Reklama

Jaunuolis pradėjo dar labiau jaudintis. Jis sunkiai galėjo kvėpuoti.

Trumpai šnektelėjus paaiškėjo, jog šis vaikinas yra labai nuoširdus ir draugiškas. Neturėjo aukštojo išsilavinimo, bet ir nebuvo kvailas.

Dukra bandė įtikinti tėtį, kad jis yra labai mielas vaikinas, nors pažįstami jie buvo vos kelis mėnesius…

Reklama

Vėliau vaikinas lankėsi kiekvieną dieną, tačiau niekada neliko nakvoti.

Kiekvieną rytą jis palydėdavo merginą į mokyklą, o vėliau ir atgal namo. Jis netgi prižiūrėdavo ją sergančią, kol tėvai būdavo darbe.

Vaikinas buvo atviras ir papasakojo, kad neturi šeimos, jokio išsilavinimo ir darbo. Nepaisant visko, jaunuoliai buvo stipriai įsimylėję.

Tėtis neketino trukdyti dukros draugystei. Tegul pati mokosi iš savo klaidų.

Visa tai truko aštuonis mėnesius, kol šeimos galva sužinojo kai ką įdomaus. Paaiškėjo, kad dukros vaikinas neturi namų. Jo tėvas buvo smurtautojas, kuris vėliau nusižudė. Tuo tarpu mama turėjo problemų su alkoholiu. Taip vaikinas atsidūrė gatvėje. Naktis jis leido nakvynės namuose arba pas draugus, o pinigus užsidirbo dirbdamas įvairius statybų darbus.

Reklama

Vyras atsidūrė labai sudėtingoje situacijoje. Jis pažinojo mandagų devyniolikmetį vaikiną, kurį be galo myli dukra.

Vyrui buvo gaila, kad jis niekada taip ir neturėjo galimybės pabūti normaliu vaiku, nes turėjo augti su psichopatu tėvu ir alkoholike mama. Tačiau jis privalėjo atskleisti visą tiesą savo šeimai.

Visi šeimos nariai jau buvo spėję prisirišti prie jaunuolio.

Žmona ir dukra nesulaikė ašarų, kai vyras papasakojo tiesą. Jis buvo nusivylęs, kad dukra viską žinojo, tačiau nieko nepasakojo.

Reklama

– Juk galėjai pasakyti tiesą. Tu jį myli, tačiau leidi miegoti velniai žino kur… – tėvas kreipėsi į dukrą.

Kitą dieną vyras įteikė jaunuoliui raktus ir pasakė, kad vakare nori jį matyti savo namuose. Per kelias ateinančias savaites šeima įrengė dar vieną kambarį ir leido jaunuoliui išsirinkti baldus. Jis nesulaikė ašarų sužinojęs, kad pagaliau turės kažką savo.

Vėliau jaunuolis sėkmingai pabaigė mokyklą.

Tai buvo 2005 metai. Dabar, praėjus 17 metų, vyro dukra ir “nepažįstamas“ vaikinas vis dar kartu. Jie susilaukė trijų gražių vaikų. O dvynukai (mergaitė ir berniukas) gimė praėjusiais metais…

Reklama