Skip to main content

Mama nuvežė aštuonių mėnesių dukrą pas tėvą, tačiau vos po valandos mažylė buvo pristatyta į ligoninę dėl nesuvokiamo vyro elgesio

Kūdikiai yra maži ir trapūs, todėl visi tėvai privalo būti labai atsargūs.

Deja, bet supurtyto vaiko sindromas yra antra pagal dažnumą kūdikių mirties priežastis, einanti po staigios kūdikio mirties sindromo.

Cheyenne Rae tėvai išsiskyrė iš karto po jos gimimo. Kas antra savaitgalį mergaitė būdavo su tėčiu.

Reklama

Vieną dieną, kai Cheyenne buvo 8 mėnesiai, mergaitės mama Amy nuvežė ją pas tėtį. Vos po pusantros valandos moteris sulaukė skambučio, kurio nenorėtų sulaukti nei viena mama.

Mergaitė buvo skubiai pristatyta į šalia esančią ligoninę. Ji nekvėpavo.

James Davis buvo susierzinę, nes jo mažametė dukra nenustojo verkti. Vyras supurtė mažylę, tikėdamasis, kad ji nutils. Gydytojai nemanė, kad Cheyenne ištemps bent vieną naktį, nes buvo padaryti rimti sužalojimai.

Reklama

Į ligoninę atvykusi mama pamatė dukrą prijungtą prie daugybės medicininių aparatų. Cheyenne teko iškęsti ne vieną operaciją, o vienos jų metu buvo pašalinta dalis smegenų.

Mažylė kovojo iš visų jėgų ir po mėnesio galėjo važiuoti į namus. Mergaitės mama Amy aprašė visus išgyvenimus “Facebook“ puslapyje “Prayers for Cheyenne Rae“.

Reklama

“Aš nuvežiau savo sveiką ir laimingą aštuonių mėnesių dukrą pas tėtį, tačiau po pusantros valandos sulaukiau skambučio, kuris visiems laikams pakeitė mano gyvenimą.

Mano mažylė nekvėpavo. Vyras, kurį mylėjau ir pažinojau daugiau nei 10 metų, padarė tai MŪSŲ dukrai. Visas mano pasaulis žlugo“.

Mergaitės tėvas buvo nuteistas kalėti 10 metų.

Cheyenne yra dalinai paralyžiuota, tačiau ji išgyveno ir kovoja toliau. Galima tik palinkėti didžiausios laimės šiai gražiai mergaitei!

Reklama