Skip to main content

Policininkai atskubėjo pas siaubingai išsigandusią porą. Netrukus vienas pareigūnas pamatė, kas nutiko 10-ies mėnesių kūdikiui ir išplėšęs mažylį iš mamos rankų nuskubėjo į ligoninę

Policijos pareigūnai Rafal Radecki ir Lukasz Plonka patruliavo Sulecin (Lenkija) miesto gatvėse, kai pastebėjo išsigandusią porą, kuri šaukėsi pagalbos. Patruliuojantys vyrai nuskubėjo prie poros ir sužinojo, kad jų dešimties mėnesių kūdikis dūsta…

Reklama

“Važiavome pro prekybos centro aikštelę, kai pamatėme panikuojančius tėvus su mažamečiu sūnumi ant rankų. Pora iš paskutiniųjų bandė prisišaukti pagalbos. Dešimties mėnesių berniukas jau buvo praradęs sąmonę ir pamėlęs“ – įvykius prisimena policijos pareigūnai.

Nieko nelaukę vyrai įsisodino šeimą į tarnybinį automobilį ir milžinišku greičiu pajudėjo link Sulecin apskrities ligoninės. Buvo akivaizdu, kad kiekviena sekundė yra be galo svarbi, todėl vienas pareigūnas pačiupo berniuką iš mamos rankų ir kiek galėdamas greičiau nubėgo į ligoninę.

Reklama

Ligoninės vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip pareigūnas su mažamečiu vaiku ant rankų nubėgo į skubios pagalbos skyrių. Medikai iš anksto buvo įspėti apie sunkią mažojo Antoni būklę, todėl labai greitai pavyko stabilizuoti situaciją. Vėliau pareigūnai pasakojo, kad tai buvo vienas įtempčiausių momentų per visą karjerą.

Reklama

“Dūstančio berniuko vaizdas dar ilgai išliko atmintyje. Kiekviena sekundė galėjo būti lemtinga…“ – sakė gelbėtojai.

Laimei, Antoni buvo suteikta skubi medicininė pagalba ir jis greitai atgavo sąmonę. Vėliau gydytojai atliko tyrimus, kad išsiaiškintų, kas sukėlė kvėpavimo sutrikimą.

Galima tik pasidžiaugti, kad greita pareigūnų reakcija išgelbėjo mažo berniuko gyvybę!

Vaizdo įrašas:

Reklama