Skip to main content

Po trijų mėnesių pertraukos mergina grįžo į savo butą, tačiau ją siaubingai išgąsdino pamatyta būtybė. Merginai teko raudonuoti, kai paaiškėjo tiesa

Kai vykstame atostogų, visada stengiamės palikti namus ne tik tvarkingus, bet ir pasirūpinti greitai gendančiais produktais, uždarytais langais, durimis ir išjungtais elektros prietaisais. Prancūzė Donna Porée vienu metu nusprendė persikraustyti pas savo vaikiną, gyvenantį kitame miesto gale.

Reklama

Prieš išvykimą mergina sutvarkė namus, paliko šiek tiek pravirus langus vėdinimui ir ištuštino šaldytuvą, kad joks maistas jame negestų.

Praėjus trims mėnesiams mergina galiausiai nusprendė apžiūrėti tuščią butą, tačiau ji nesitikėjo, kad užėjus į vidų jos širdis tuoj iššoks iš krūtinės.

Buto virtuvėje buvo kažkoks padaras, primenantis gyvį iš kito pasaulio. Mergina buvo įsitikinusi, kad namus prieš išvykimą paliko tvarkingus. Virtuvės sienomis “ropojęs” padaras nejuokais išgąsdino Donną, kuri jau buvo pasiruošusi basa bėgti iš namų. Nieko panašaus nemačiusi mergina pradėjo rėkti ir šauktis pagalbos.

Reklama

Kai į jos butą atbėgo susirūpinęs kaimynas, jie bandė iš tolo apžiūrėti mistinį padarą. Vyras pastebėjo, kad padaro kojos nejuda, todėl priėjo šiek tiek arčiau. Netrukus vyras pamatė “padaro kūną” – tai buvo bulvių maišas, kuriame buvusios bulvės išleido šiuos neįtikėtinai ilgus daigus!

Reklama

Bulvių daigai per tris mėnesius apgaubė sienas ir lentynas, todėl virtuvė buvo tiesiog neatpažįstama. Mergina nusprendė nufotografuoti ją išgasdinusį “padarą” ir pasidalinti nuotraukomis internete – kažką panašaus nusipelnė pamatyti visi.

Tuo tarpu internautai negalėjo nustoti juoktis, kai pamatė nuotraukas!

Reklama