Skip to main content

Ilgus metus padavėja restorane vis aptarnavo tą patį piktą senolį. Po jo mirties moteris gavo žinią, kuri ją šokiravo

Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi – nepaisant nieko. Būtent šia taisykle vadovaujasi kavinės darbuotoja Melina Salazar, kuri daugelio nuolatinių klientų nuomone yra šilčiausias žmogus pasaulyje. Būtent gera širdis moteriai padėjo net 7 metus kasdien šypsotis ir būti draugiškai piktam ir visada viskuo nepatenkintam klientui.

Reklama

Walter ‘Buck’ Swords buvo nuolatinis kavinės klientas, tačiau jo gerbėjų kavinėje buvo mažai – senolis visada skųsdavosi ir rėkaudavo, kartais net įžeidinėdamas darbuotojus ir kitus pietaujančiuosius. Visi iki vieno darbuotojai atsisakė aptarnauti nepagarbų senolį, išskyrus Melina.

Ji kantriai kasdien šnekučiavosi su vyru ir neleisdavo jo nuotaikoms ir žodžiams sugriauti jos geros nuotaikos ir pozityvumo. Ji tiesiogine to žodžio prasme elgėsi su juo taip, kaip pati norėtų, kad su ja elgtųsi – nepaisant to, kad senjoras dažnai ją užgaudavo. 89-erių karo veteranas akivaizdžiai neturėjo jokių artimųjų, tad moteris suprato, kad žmogus tiesiog yra labai liūdnoje pozicijoje. Ji ilgainiui žinojo, kaip patiektą savo maistą mėgsta vyras, tad visada papildomai dėl jo pasistengdavo. Tačiau vieną dieną Walter nepasirodė pietų.

Reklama

Padavėja suskubo patikrinti laikraštį, kuriame radusi nekrologą, ji patvirtino savo baisią mintį – vyras mirė. Tačiau kitą dieną Meliną kavinėje aplankė senolio advokatas, kuris pranešė moteriai labai šokiruojančią žinią – senolis paliko moteriai 50 000 dolerių ir savo automobilį. Melina negalėjo atsipeikėti nuo tokios žinios, ji juk niekada nieko nesitikėjo iš pikto senolio. Tačiau ji sužinojo, kad Walter savo advokatui prieš mirtį labai gražiai kalbėjo apie savo mėgstamiausią padavėją, kuriai jis nori padaryti ką nors gero. Moteris sau dar kartą patvirtino – už gerus darbus visada bus atlyginta, nesvarbu kokias būdais. Svarbiausia niekada nesitikėti nieko atgal ir daryti gera iš visos širdies.

Reklama