Skip to main content

Tėvas ilgus metus lankė vietą, kurioje tragiškai žuvo sūnus. Tačiau vieną dieną vyras rado raštelį, kuris išmušė iš vėžių

Niekas niekada nėra pasiruošęs žiniai apie artimo žmogaus netektį… O dar siaubingesnis dalykas yra vaiko netektis…

Kaip bebūtų liūdna, daugybė žmonių yra priversti išgyventi tokias patirtis. Kiekvienas ieško savų būdų, kaip susitvarkyti su netekties gedulu ir skausmu.

Reklama

Ray Olson neteko savo sūnaus, kai šis papuolė į avariją, kurios kaltininkas buvo girtas vairuotojas. 22-ejų vaikinas žuvo visiškai netikėtai, todėl toks sukrėtimas tėvui buvo sunkiai pakeliamas. Savo skausmą jis malšino lankydamas tragedijos vietą, nunešdamas gėlių ir kitų dovanų sūnui.

Tačiau dažniausiai vyras tą darė naktį, nes šalia tragedijos vietos esanti žemė priklausė didelei naftos ir energetikos korporacijai. Šią vietą Ray lankė net 12 metų, tačiau visą laiką baiminosi, kad vieną dieną jam bus uždrausta ten lankytis.

Reklama

Vyras kuo puikiausiai suprato, kad jis būtų absoliučiai bejėgis pasipriešinti įtakingai korporacijai, todėl jis ir toliau naktimis ateidavo uždegti žvakučių. Vienu metu Ray pastebėjo, kad toje žemėje buvo pradėti darbai, kurių pabaigoje turėjo iškilti nauja gamykla.

Reklama

Ray puikiai suprato, kad sūnui pastatytas savadarbis memorialas gali greitai būti nušluotas nuo žemės paviršiaus. Vyras iki šiol nebuvo susitaikęs su sūnaus netektimi, tad šios vietos praradimas jį labai gasdino. Kadangi Ray toje vietoje lankėsi tik nusileidus saulei, niekas iš įmonės darbuotojų negalėjo sužinoti naktinio lankytojo tapatybės.

Galiausiai kompanija paliko vyrui raštelį ir pakvietė pasikalbėti. Ray rado jam adresuotą žinutę ir po ilgų apmąstymų nutarė susitikti pokalbiui. Vyras numanė, kas jo laukia, tačiau susitikus su kostiumuotais įmonės vadovais Ray patyrė didelį šoką. Jam buvo pranešta, kad sūnaus memorialą norima šiek tiek perdaryti, tačiau palikti.

Reklama

Akivaizdu, kad ši vieta yra be galo svarbi vyrui, todėl didelė korporacija netgi nusprendė prisidėti prie geresnių sąlygų sudarymo. Netrukus toje vietoje buvo nutiestas gražus takas šalia parkelio ir specialiai Ray iškilo suoliukas, ant kurio jis galės ramiai atsisėsti ne tik naktį, bet ir dieną.

Reklama

Šalia buvo pastatytas vienas iš riedulių, buvusių šalia įvykio vietos ir ant jos buvo primontuota maža lentelė su Ray sūnaus Raymond atvaizdu. Vyras buvo iki ašarų sujaudintas tokio gailestingo žmonių poelgio. Jis net neįsivaizdavo, kad didelė, galinga įmonė gali taip gražiai pasielgti su atsitiktiniu žmogumi.

Po šio įvykio Ray jautėsi kur kas geriau ir pagaliau pajuto, kad gali paleisti tą sunkų, 12 metų trukusį skausmą dėl netekties. Tai buvo labai gražus poelgis paprasto vyro labui, kuris parodė, kad kartais net ir milžiniškos korporacijos pasirūpina žmogumi. Taip nutinka ypatingai retai, todėl ši istorija susilaukė didelio dėmesio.

Reklama