Skip to main content

Vestuvių metu jaunoji išgirdo krebždesį, kuris sklido iš bažnyčios galo. Po akimirkos nuotaka atsisuko ir pamatė tai, kas iš karto pravirkdė

Liz Ravenhall suplanavo savo vestuves iki pačių mažiausių smulkmenų. Tačiau moteris tikrai nesitikėjo, kad šią ypatingą dieną sulauks didžiausios savo gyvenimo staigmenos…

Reklama

Būsimas vyras Ollie Ravenhall slapčia suplanavo ypatingą staigmeną savo mylimajai. Liz dirba šokių ir vaidybos mokytoja, o ši profesija jai teikia didelį malonumą. Moteris negali įsivaizduoti nei vienos dienos be savo talentingų mokinių. Pasak jos, tai ne tik darbas, o gyvenimo pašaukimas ir aistra.

Vestuvių ceremonija prasidėjo, kaip ir planuota: nuostabia suknele pasipuošusi Liz žengė link altoriaus, kur turėjo prisiekti amžiną meilę savo išrinktajam Ollie.

Tačiau netrukus nuotaka išgirdo iš bažnyčios galo sklindančius garsus, o jaunikis paprašė jos atsisukti.

Pamatytas vaizdas labai nustebino moterį…

Reklama

Atsisukusi Liz pamatė ir išgirdo, kaip jos mokiniai atlieka Christinos Perri dainą „A Thousand Years”.

Nuotaka sunkiai galėjo sulaikyti ašaras, o jos būsimas vyras stipriai apkabino ir pabučiavo į kaktą. Nustebinta moteris pradėjo dainuoti kartu su savo mokiniais, o jie džiaugėsi galėdami pasveikinti savo mylimą mokytoją.

Reklama

Suorganizuoti šiai staigmenai prireikė dviejų savaičių laiko, tačiau pamatęs savo mylimosios reakciją Ollie suprato, kad tikrai vertėjo.

Susirinkę mokiniai labai gražiai pagerbė savo mokytoją, kuri kiekvieną dieną dėl jų stengiasi.

Šios gražios akimirkos vaizdo įrašas:

Reklama