Skip to main content

Parduotuvės darbuotojas išgirdo garsų moters šauksmą, kuris sklido iš tualeto. Išsigandęs vyras atidarė duris ir pamatė pribloškiantį vaizdą

Kanadietė Ashleigh Miller Cross kartu savo dešimties mėnesių dukra lankėsi parduotuvėje, kai vienu metu pasijuto labai blogai. Nieko nelaukusi moteris nuėjo į parduotuvės “Atlantic Superstore“ tualetą.

Tuo metu Ashleigh dar nežinojo, kad šis apsilankymas parduotuvėje pakeis jos gyvenimą visiems laikams…

Reklama

Ši istorija nutiko 2017 m. pavasarį, o vėliau ją plačiau apžvelgė televizijos kanalas CBC.

Tik atėjusi į parduotuvę Ashleigh pajuto stiprų skausmą. Moteris niekaip negalėjo suprasti nuo ko jis kyla, todėl nuėjo į tualetą, kad turėtų šiek tiek privatumo.

Tuo pačiu metu pro šalį ėjo parduotuvės darbuotojas Malcolm Comeau. Vyras išgirdo siaubingą moters klyksmą ir netrukus suprato, kad jis sklinda iš tualeto.

Garsūs riksmai nesiliovė, todėl Malcolm atidarė duris ir pamatė, kas vyksta viduje…

Reklama

Pamatytas vaizdas vyrą šokiravo. Ant grindų gulėjo Ashleigh, kuri kentė siaubingus skausmus. Moteriai buvo prasidėjęs gimdymas, tačiau ji pati net nenutuokė, jog laukiasi! Netrukus į pagalbą atbėgo ir kiti parduotuvės darbuotojai.

“Pravėriau tualeto duris ir pamačiau, kad ant grindų guli gimdanti moteris. Ji tik garsiai šaukė man: “Aš turėsiu kūdikį!“. Nieko nelaukęs paėmiau mobilųjų telefoną ir iškviečiau greitąją pagalbą“ – televizijai pasakojo Malcolm.

Reklama

Viskas baigėsi laimingai ir Ashleigh pagimdė sveiką berniuką.

Greitoji medicinos pagalba pristatė mamą ir naujagimį į ligoninę. Vėliau 3,6 kg sveriančiam berniukui buvo duotas Ezra vardas.

Apie nėštumą Ashleigh nežinojo iki pat gimdymo. Moteris aiškino, kad vos prieš dešimt mėnesių susilaukė pirmagimės mergaitės, todėl nepagalvojo, jog gali ir vėl lauktis. Kaip ten bebūtų, Ashleigh itin džiaugėsi šeimos pagausėjimu.

“Net nenutuokiau, jog laukiuosi. Galvojau, kad per tuos 10 mėnesių taip ir nepavyko atsikratyti kilogramų. Papildomai taip pat nepriaugo. Visą laiką buvau tokia pati, kaip ir po gimdymo“ – pasakoja moteris.

Reklama

Trisdešimt metų toje pačioje parduotuvėje dirbantis Malcolm sako, kad nieko panašaus nėra matęs.

“Pradžioje likau šokiruotas, tačiau greitai supratau, jog turiu kažką daryti. Tą akimirką stengiausi padėti gimdančiai moteriai“ – pasakoja parduotuvės darbuotojas.

Galbūt nėštumas buvo ir netikėtas, tačiau galima pasidžiaugti, jog pasaulį išvydo sveikas ir gražus berniukas!

Reklama